Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоГазотрейдери ЄС змінюють свою стратегію в Україні - Bloomberg

Європейські газові трейдери, які постачають реверсний газ до України, можуть втратити 1 мільярд доларів через рішення Стокгольмського суду, що зобов’язало Україну купувати певну кількість газу у "Газпрому".

Суд зменшив обсяг обов’язкової купівлі газу у "Газпрому" в 10 разів з 52 мільярдів кубічних метрів до 5 мільярдів. Однак, поновлення закупівель газу "Нафтогазом" у "Газпрому" все ж вплине на обсяги реверсу, переконане видання.

"Вечірка вже не така весела для європейських газових трейдерів та операторів трубопроводів, які отримували переваги від реекспорту російського газу до України", - сказав аналітик Bloomberg Intelligence у Лондоні Ельчін Маммадов. Все ж нещодавнє збільшення споживання газу ЄС, на думку аналітика, пом’якшить удар для трейдерів.

Минулого року Україна імпортувала 14 мільярдів кубометрів газу з ЄС, що порівняно з обсягами щорічного споживання газу Бельгією.

Якщо припустити, що 5 мільярдів буде закуплено за середньою ціною імпортного газу для України від минулого жовтня, то компанії можуть втратити 1,2 млрд доларів на рік через зменшення реверсу, йдеться в статті.

Серед найбільших постачальників України в 2016 році була французька компанія Engie SA, яка поставила більше 3 мільярдів кубометрів. Це був "рекордний рік". Минулого року продаж зменшився приблизно на 40 відсотків через зростання конкуренції, повідомила виданню прес служба компанії.

"Так як "Нафтогаз" може купувати російський газ в 2018 -2019, Engie посилює стратегію продажу газу кінцевим споживачам в Україні, розпочату минулого року", - заявили в компанії.

Швейцарська Axpo Trading AG, ще один основний постачальник, знаходиться в "процесі створення компанії в Україні, щоб мати змогу торгувати напряму в Україні", - повідомила виданню прес-служба компанії.


11 января 2018
voanews.com

Новости

Штеффен Зайберт: Украина должна сохранить роль транзитера российского газа, поскольку это отвечает интересам Германии и других стран ЕС

Норвегия в 2017 г. обеспечила 25% европейского потребления газа

Кабмин отменил свое постановление о порядке расчета стоимости газоснабжения бытовых потребителей

Глава Представительства ЕС в Украине отметил важность реформирования и модернизации ГТС в плане сохранения Украиной статуса страны-транзитера газа в страны ЕС

Газотрейдери ЄС змінюють свою стратегію в Україні - Bloomberg

Бизнес почувствовал возросшую конкуренцию на литовском рынке поставок газа

Eurogas рекомендует не принимать поправки к газовой директиве ЕС до анализа предложений участниками рынка

PGNiG в 2017г. поставила в Украину более 700 млн куб. м газа

Шефчович: Европа хочет диверсификации поставок газа — новые источники, новые маршруты

Rated by MyTOP  UkraiNet Yellow Pages @Mail.ru Rambler's Top100

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio