Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоЄК, СБ та Енергетичне співтовариство вимагають прискорити розділення "Нафтогазу"

Європейська комісія, Світовий банк та Енергетичне співтовариство схвильовані затримками у розділенні "Нафтогазу" та відхиленням від виконання зобов’язань.

Про це йдеться у спільному листі від 13 червня 2018 року, який є в розпорядженні ЕП.

"Для нас надзвичайно важливо, щоб Україна продовжила рух у напрямку реформування газового сектору, у відповідності до положень Закону України "Про ринок природного газу" 2015 року та зобов’язань, взятих у контексті приєднання до угоди про енергетичне співтовариство", - зазначається у листі.

Зазначається, що підписантів непокоїть той факт, що напрямок руху, обраний під час засідання 29 травня (прем’єр-міністр виступив з пропозицією передати Магістральні Газопроводи України НАК "Нафтогаз" - ЕП), може призвести до подальших затримок у перебігу реформ газового сектору, або навіть відходу від раніше взятих зобов’язань.

"Зокрема, повторне об’єднання МГУ із НАК "Нафтогаз" йде усупереч поточним досягненням анбандлінгу, не відповідає положенням Закону про ринок газу 2015 року, та є відхиленням від зобов’язань взятих в рамках законодавства ЄС. В результаті суттєво постраждає сприйняття України як головного та надійного партнера ЄС у питаннях транзиту газу, що матиме значні негативні наслідки для України в цілому", - повідомляється у листі.

Підписанти зауважують, що розуміють, що провести повне розділення наразі неможливо, однак треба виконати всі підготовчі заходи, щоб не затягувати процес анбандлінгу та не дискредитувати сьогоднішній прогрес.

"Найкраща модель, яка дозволяє досягти цих цілей – залишити Оператора системи транспортування, який пройшов через розділення власності, і не створювати Незалежного оператора системи транспортування газу", - зазначають вони.

Раніше повідомлялося, що Європейська комісія заявляє про стратегічне значення для Євросоюзу і України продовження проведення реформ на енергетичному ринку нашої країни, але при цьому констатує пасивність Києва в прикладній реалізації намічених змін.12 июля 2018
Економічна правда

Новости

Нафтогаз отчитался о крупнейшей в истории прибыли

Нафтогаз ускоряет процесс разделения

НКРЭКУ назвала максимальную цену на газ в Украине за июнь

Поставщики природного газа готовы начать работу в режиме суточной балансировки

ЄК, СБ та Енергетичне співтовариство вимагають прискорити розділення "Нафтогазу"

Суточный транзит газа через украинскую ГТС в Европу вырос на 10%

Счетная палата проведет аудит премий «Нафтогаза»

«Карпатыгаз» заявили, что в полном объеме погасила перед АО «Сбербанк» задолженность как оператора по ДСД

В "Нафтогазе" назвали недостатки обновленного Кодекса газотранспортной системы

Rated by MyTOP  UkraiNet Yellow Pages @Mail.ru Rambler's Top100

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio