Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоУкртрансгаз здійснить модернізацію найбільшого в Україні підземного сховища газу

17 жовтня 2018 року, м. Київ – Укртрансгаз оголосив в системі електронних торгів Prozorro тендер з очікуваною вартістю в 998 млн грн на реконструкцію компресорного цеху № 4 дотискувальної компресорної станції «Більче-Волиця». Передбачається, що підрядник виконає проектно-вишукувальні, будівельні й ремонтні роботи до 31 грудня 2019 року. Про це повідомляє Департамент корпоративних комунікацій компанії.

Заяви на участь в тендері можуть надсилати усі зацікавлені інженерні організації до 12 листопада, а проведення аукціону заплановано на 18 грудня 2018 року.

Закупівля буде здійснена згідно EPC-контракту. Його відмінність від типових українських договорів підряду в тому, що переможець тендеру самостійно розробляє проектну документацію, проводить вишукувальні роботи й погоджує проектну документацію, а по завершенні робіт – спільно з замовником вводить об’єкт в експлуатацію.

Процедура закупівлі відбудеться з урахуванням сукупної вартості володіння обладнання (так зване TCO, Total Cost of Ownership), що призведе до зниження фінансових витрат Укртрансгазу при експлуатації встановленого обладнання протягом усього часу його використання. Застосування моделі TCO при оцінці тендерних пропозицій базується на використанні як цінових, так і якісних критеріїв пропонованого рішення, зокрема коефіцієнту корисної дії (ККД) основного обладнання, який, в свою чергу, визначає рівень витрат паливного газу. На сьогоднішній день, використання моделі ТСО є загальносвітовою практикою при закупівлі складного технологічного обладнання або будівництві комплексних об’єктів інфраструктури.

Проектом реконструкції передбачається заміна штатних газотурбінних двигунів НК-12СТ на нові газотурбінні двигуни з технічними характеристиками, що відповідають сучасним вимогам надійності, енергоефективності, екологічності та пройшли заводські приймальні випробування.

Проектна продуктивність цеху після реконструкції становитиме 20 млн нм3/добу. Відбір активного обсягу газу за 165 діб складатиме 2700 млн нм3, закачування активного обсягу газу за 130 діб досягатиме 2380 млн нм3. При цьому мінімальна продуктивність цеху при закачуванні газу в ПСГ (підземне сховище газу) становитиме 14 млн нм3/добу, а при відборі – 12 млн нм3/добу. Робочий розрахунковий тиск газу на виході з компресорного цеху складатиме 41 кгс/см2, мінімальний тиск газу на вході при закачуванні в ПСГ – 28,3 кгс/см2, а при відборі – 17,1 кгс/см2.

Більче-Волицько-Угерського ПСГ (підземного сховища газу) є другим за розмірами в Європі та найбільшим в Україні. Воно має об’єм 17 млрд м3 і приймає участь у наданні послуг зберігання газу, в тому числі в режимі митного складу, для іноземних та українських замовників. Також це ПСГ може виконувати роль буферу для компенсування добового коливання обсягів газу в ГТС України у разі виникнення позаштатних ситуацій та різкої зміни споживання як українськими так і європейськими споживачами. При очікуваному обсязі активного газу в ПСГ України на початок опалювального періоду в 17 млрд м3, в Більче-Волицько-Угерському ПСГ концентрується більше 8 млрд м3.


17 жовтня 2018
Офіційний сайт ПАО "Укртрансгаз"

Новости

Украина увеличила запасы в ПХГ до 16.9 млрд куб м

Гройсман: Газ для населения с ноября подорожает "только" на 23.5%

Кабмин решил забрать у Нафтогаза 90% прибыли

ПГНК продала более 10 млн куб. м газа на УЭБ в октябре

Укртрансгаз здійснить модернізацію найбільшого в Україні підземного сховища газу

Польша подписала два контракта на покупку сжиженного газа из США

Нафтогаз будет судиться с Киевом из-за неустойки

Польша обжаловала решение Еврокомиссии по "Газпрому"

НКРЭКУ рассчитывает на запуск суточного балансирования газа с декабря

Rated by MyTOP  UkraiNet Yellow Pages @Mail.ru Rambler's Top100

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio