Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео«Укртрансгаз» створив ще 7 виробничих підрозділів та «Оператора газосховищ України»

Про це повідомляється на сайті «Укртрансгазу». «До новоствореної філії «Оператор газосховищ України» переведено персонал та передано необхідні активи, тим самим завершено черговий підготовчий етап процесу відокремлення Оператора ГТС (анбандлінг)», - говориться в повідомлені.

Оператор газосховищ надаватиме послуги зі зберігання природного газу та забезпечуватиме ефективну і безперебійну роботу 11 підземних сховищ газу (ПСГ). До новоствореної філії були переведені близько 2 000 співробітників та передані виробничі підрозділи, що обслуговують підземні сховища газу на всій території України, а саме:

Пролетарське ВУПЗГ (Харківтрансгаз),

Мринське ВУПЗГ (Київтрансгаз),

Богородчанське ВУПЗГ (Прикарпаттрансгаз),

Дашавське,

Опарське,

Стрийське ВУПЗГ,

Угерське ВВРіСП (Львівтрансгаз).

«Керівником філії «Оператор газосховищ України» призначено Богдана Максимчука, його пріоритетним завданням є повне розділення процесів з транспортування та зберігання газу з метою підготовки автономної роботи цього підрозділу після юридичного відокремлення функції з транспортування газу 01.01.2020 року», - наголошують в УТГ.

В результаті роботи над проектом виокремлення функції зберігання газу в автономну і повноцінну бізнес одиницю з вересня по грудень 2018 року в АТ «Укртрансгаз» було оптимально перерозподілено території виробничої діяльності філій УМГ «Львівтрансгаз»,  УМГ «Прикарпаттрансгаз» та УМГ «Черкаситрансгаз».

Таким чином сформовано 4 філії, які відповідають виключно за транспортування природнього газу та до 01.06.2019 року будуть інтегровані до філії «Оператор ГТС», яка, в свою чергу, буде юридично відокремлена від АТ «Укртрансгаз» 01.01.2020 року.

Нагадаємо, що філію «Оператор ГТС України» було створено 01 грудня 2017 року. Наразі в апараті управління Оператора ГТС працює 292 фахівці, які забезпечують операційну, фінансову, комерційну і юридичну діяльність щодо надання послуг транспортування газу та балансування, займаються плануванням та закупівлями, співпрацюють з операторами ГТС інших країн.

Пізніше, у вересні 2018 року, між Наглядовими радами Нафтогазу та МГУ було підписано Меморандуму про взаєморозуміння та розроблено Дорожню карту процесу відділення Оператора ГТС.


17 декабря 2018
Expro.com.ua

Новости

Добыча газа в Украине выросла на 0,3%

"Нафтогаз" начал поставку газа Смеле

«Нафтогаз» передаст АГНКС в нефтяной дивизион

НКРЕКП отримає 112 млн гривень від енергокомпаній у першому кварталі 2019

«Укртрансгаз» створив ще 7 виробничих підрозділів та «Оператора газосховищ України»

Угорська WPG Trading винна «Крафт Енерджи» €365,5 тис

Минэнерго предлагает повысить нормы потребления газа

За одинадцять місяців цього року «Нафтогаз» сплатив до державного бюджету на 13,9 млрд грн більше, ніж за весь 2017 рік

АО "Укртрансгаз" обратилось в правоохранительные органы из-за спланированных незаконных действия Группы РГК на газовом рынке

Rated by MyTOP  UkraiNet Yellow Pages @Mail.ru Rambler's Top100

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio