Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео

Нафтогаз розпочинає торги газом на біржі

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг", що входить до групи Нафтогаз, розпочинає купівлю-продаж газу через електронний майданчик ТБ «Українська енергетична біржа». Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України» та ТБ «УЕБ».

«Ми давно і уважно стежимо за торгами газом на енергетичній біржі. Рішенню перевести частину трейдингових операцій з газом на біржу передував комплексний аналіз. Ми вивчали позитивний досвід Укргазвидобування та Укртранснафти, які вже багато років успішно здійснюють торгівлю нафтопродуктами на УЕБ. Біржова торгівля в умовах вільної конкуренції дозволить зняти всі питання щодо ринковості наших цін та додасть публічності нашій торговій діяльності. Нафтогаз відкритий до співпраці, ми запрошуємо всіх бажаючих стати нашими контрагентами на конкурентних біржових торгах»,–– зазначив керівник газового дивізіону групи Нафтогаз Андрій Фаворов.

Нафтогаз Трейдинг вже отримав акредитацію на УЕБ. Для участі в торгах зацікавленим сторонам необхідно пройти процедуру KYC, а також отримати акредитацію на біржі. За інформацією компанії очікується, що перші торги з продажу газу на УЕБ будуть проведені до кінця червня. Наразі планується продаж газу на умовах постачання протягом наступного після торгів місяця, а також того ж місяця, в якому відбуваються торги.

«Вихід великої газової компанії зі значною долею ринку на біржу є важливою подією. Такий крок може стати основою створення в Україні дійсно конкурентного ринку газу. Думаю, вже зараз це матиме позитивний вплив на репрезентативність біржових котирувань. До цього вони формувалися на УЕБ приватними газовидобувними компаніями, вітчизняними та міжнародними трейдерами. Ні для кого не секрет, що ціни групи Нафтогаз є вагомим орієнтиром для ринку. Тепер ми отримали чудову можливість додати українському газовому ринку ще більшої прозорості, конкурентності та прогнозованості», – підсумував голова біржового комітету української енергетичної біржі Олексій Дубовський.

Нафтогаз України

Новости

Нафтогаз сменил главу совета директоров швейцарской "дочки"

"Нафтогаз" не може підтримати "Укртрансгаз", що перебуває на межі банкрутства

«Укртрансгаз» не має можливості вчасно розраховуватися за газ для ВТВ

Асоціація газотрейдерів заявляє про ризик колапсу на ринку газу через проблеми з оплатою позитивних небалансів

Нафтогаз розпочинає торги газом на біржі

«Укртрансгаз» та FGSZ збільшують технічну потужність транспортування газу на 14%

АНОНС. Семінар по газовому ринку ICIS

Імпорт газу перевищив 50 млн куб м/добу - Укртрансгаз

"Крафт Энерджи" экспортировала газ в Венгрию

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio