Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео

«Нафтогаз» продав газ на біржі (перші торги)

«Нафтогаз Трейдинг» виставляла 700 тис куб м ресурсу липня та 700 тис куб м ресурсу серпня. Спочатку стартова ціна на ресурс липня становила 4 974,14 грн/тис куб м, проте пізніше компанія знизила її на 35 грн до 4 934,16 грн/тис куб м. На ресурс серпня стартова ціна становила 5 277,48 грн/тис куб м, перед торгами «Нафтогаз» знизив її на майже 250 грн до рівня 5 033,13 грн/тис куб м.

За результатами торгів, компанії вдалося реалізувати весь заявлений обсяг. Зокрема, ресурс липня «Нафтогаз» продав по середньозваженій ціні 5 122,16 грн/тис куб м, що вище стартової ціни на 180 грн. Ресурс серпня компанія продала по середньозваженій ціні 5 041,13 грн/тис куб м, що вище стартової ціни на 8 грн.

За повідомленням ТБ «УЕБ», на тогргах спостерігався високий рівень конкуренції, що пояснюється низькою стартовою ціною. За підрахунками EXPRO дана ціна є нижчою за ринкову. Також, біржа повідомляє, що багато покупців, що бажали прийняти участь в торгах, не були допущені, оскільки попередньо не встигли пройти процедуру compliance, необхідну для участі в торгах.

Голова Біржового комітету Української енергетичної біржі Олексій Дубовський прокоментував результати біржових торгів: "Сьогодні у нас є всі підстави вважати, що наші очікування щодо позитивного ефекту для газового ринку від виходу такого великого гравця як Нафтогаз Трейдинг на біржу підтверджуються. Сподіваюся, що ми і надалі продовжимо втілювати наші спільні плани щодо побудови в Україні справжнього конкурентного ринку природного газу за європейським зразком та встановленню ринкових відносин на ньому".

Нагадаємо, вчора «Нафтогаз Трейдинг» також виставляв на продаж 500 тис куб м ресурсу липня, стартова ціна становила 5 314,88 грн/тис куб м, проте продати газ з першої спроби компанії не вдалося.

Українська енергетична біржа

5.07.2019

Новости

Молдова хоче користуватися ПСГ України

Транзит газу в країни Європи виріс до рекордних 300 млн куб м

Регулятор схвалив нові тарифи для Укртрансгазу на послуги зберігання газу

Добова закачка газу в ПСГ досягла 5-ти річного максимуму - майже 90 млн куб м

«Нафтогаз» продав газ на біржі (перші торги)

Україна накопичила у ПСГ 13,6 млрд куб. м газу

У червні Україна імпортувала рекордні обсяги газу – 1,66 млрд куб м

«Укртрансгаз» передав функцію технічної експлуатації ГТС України дочірній компанії

За два дні ціни на «УЕБ» зросли на 500 грн до 6 000 грн / тис куб м

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio