Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео


НКРЕКП 22 листопада попередньо схвалить рішення про сертифікацію Оператора ГТС

Як зазначається в документах регулятора до засідання, рішення ухвалюватиметься за умови визначення Кабміном Міністерства фінансів органом управління ГТС, а також погодження правочину щодо відчуження активів АТ «Укртрансгаз», що використовуються у процесі транспортування природного газу магістральними трубопроводами шляхом внесення додаткового вкладу в негрошовій формі до статутного капіталу ОГТСУ.

Окрім цього, для схвалення попереднього рішення щодо сертифікації необхідне погодження правочину та проекту договору купівлі-продажу частки у статутному капіталі ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» у розмірі 100% статутного капіталу, погодження проекту договору про передачу на праві господарського відання майна, що перебуває в державній власності та використовується у транспортуванні природного газу магістральними трубопроводами.

Довідка ExPro

Президент України Володимир Зеленський 15 листопада 2019р підписав закон №2239-1 «Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу» (анбандлінг), повідомляється на сайті парламенту. Нова модель анбандлінга НАК відповідає вимогам Третього енергопакету ЄС, що створює умови для підписання нової угоди з російським «Газпромом» на транзит газу у відповідності до європейських правил. Чинний 10-річний транзитний контракт завершується 1 січня 2020 року.

Кабінет міністрів України 18 вересня 2109р оновив план анбандлінга «Нафтогазу». Новим оператором визначено ТОВ «ОГТСУ» (100%-ва «дочка» АТ «Укртрансгаз»), яке з 1 липня 2019 року здійснює функції з технічної експлуатації ГТС.

ОГТСУ буде передано у власність АТ «Магістральні газопроводи України», 100% акцій якого Кабмін передав в управління Міністерству фінансів. Одночасно держава передасть новому оператору в управління газотранспортну систему на праві господарського управління терміном на 15 років. Наразі ОГТСУ проходить процедуру сертифікації, ліцензування та очікує на встановлення тарифів. Планується, що він почне виконувати функції оператора ГТС з 1 січня 2020 року.

ExPro

Новости

Кабмін призначив Deloitte&Touche аудитором фінзвітності "Нафтогазу" у 2019-2020 рр

НКРЕКП схвалила проект підвищення тарифів операторів ГРМ у середньому у 2 рази у 2020 р.

ОГТСУ проінструктував учасників газового ринку щодо переходу на інформаційну платформу з 1 січня 2020 р,

Україна за 9 місяців імпортувала 9,2 млрд куб м газу - Держстат

НКРЕКП 22 листопада попередньо схвалить рішення про сертифікацію Оператора ГТС

Імпортери у другій декаді листопада почали виводити газ з «митного складу»

Ціни на газ у світі зростатимуть у довгостроковій перспективі – представник Beiken

Україні слід запроваджувати торги ф’ючерсами на газ, - керівник ОГТСУ

«Оператор ГТС України» звернувся до НКРЕКП за ліцензією з транспортування природного газу

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio