Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео











«Нафтогаз України» та «Некст Ойл Трейд» поставлять ОГТСУ 320 млн куб м газу

ТОВ «Оператор ГТС України» визначив НАК «Нафтогаз України» переможцем аукціону на постачання 280 млн куб м газу, а ПП «Некст Ойл Трейд» - 40 млн куб м. Компанія 27 лютого оголосила результати торгів у системі Prozorro.

Згідно умов аукціонів, оплата за газ здійснюється з відстрочкою 30 календарних днів, починаючи з першого числа місяця, наступного за місяцем передачі газу.

"Проектами договорів передбачено, що закупівельна ціна індексується з врахуванням вартості газу на європейському хабі NCG. Тому, після відповідного коригування, остаточна ціна може знизитися ще до 20%. А це означає, що ОГТСУ буде закуповувати газ за ринковими європейськими цінами", - повідомили в ОГТСУ.

Нагадаємо, що ОГТСУ отримав заявки на постачання 1,76 млрд куб м газу від 17 компаній. Всього заплановано 15 аукціонів, які відбудуться 27 лютого, 2 березня та 27 березня на Prozorro.

Три компанії - НАК «Нафтогаз України», ТОВ «РГК Трейдінг», ТОВ «Трафігура Юкрейн» - подали пропозиції на участь у всіх аукціонах.

Крім цього, ТОВ «ЕРУ Трейдінг» заявилося на 7 тендерів, ТОВ «СОКАР Україна» і ПП «Некст Ойл Трейд» - на 5, ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння», ТОВ «Акспо Україна» - на 3, ТОВ «Газенергопостач», ТОВ «Тех Пром Газ» - на 2.

Пропозиції на участь в одному тендері направили ТОВ «Євроенерготрейд», ТОВ «Трансгазпром», ТОВ «Мет Україна», ТОВ «Енерджі Трейд Груп», ТОВ «УЕК «Нафтогаз Контакт», ПП «ОККО Контракт», ТОВ «ЮГ-ГАЗ».

Попередні тендери ОГТСУ на закупівлю 735 млн куб м газу були опубліковані 9 грудня 2019р на Prozorro. 8 січня 2020р всі торги були скасовані у зв'язку з поданням до участі у них менше двох тендерних пропозицій.

ПП «Некст Ойл Трейд», де працює дві особи, належить луцькому бізнесмену Сергію Воєводі та фігурує у кримінальному провадженні № 42018000000001581, внесеному Генпрокуратурою у ЄРДР 26.06.2018р. За матеріалами розслідування, ПАТ по газопостачанню та газифікації «Луганськгаз», діючи за попередньою змовою із керівництвом ТОВ «Луганськгаз збут», упродовж 2017-2019ррв, використовуючи низку підконтрольних підприємств, у тому числі і ПП «Некст Ойл Трейд» та інших, частина з яких має ознаки фіктивності, привласнили бюджетні кошти.

За матеріалами справи, «Некст Ойл Трейд» купувало газ у ТОВ «Газ Транс Преміум» за середньою ціною 11 814 грн/тис куб м, у ТОВ «Укргарантресурс» - 10 830 грн/тис кубм, у ТОВ «ДТЕК Трейдінг» - 7 456 грн/тис куб м. При цьому «Луганськгаз» придбав у «Некст Ойл Трейд» 3 млн куб м газу за середньою ціною 11 139 грн/тис куб м, а ТОВ «Луганськгаз Збут» - 40 тис куб м по 10 850 грн/тис куб м.

Новости

Україна за 2 міс скоротила транзит російського газу у 2,2 рази

Оператори ГТС України та Польщі планують об’єднати з’єднання «Германовичі» та «Дроздовичі» в одну точку

АМКУ відкрив справу проти «Нафтогазу» через підозру у завищенні цін на газ для населення

Україна у лютому збільшила імпорт газу у понад 2 рази – до 853 млн куб м

«Нафтогаз України» та «Некст Ойл Трейд» поставлять ОГТСУ 320 млн куб м газу

Ціна газу «Нафтогазу» для промисловості у березні на 17% менша, ніж для населення у січні

Природний газ влітку може подешевшати до $80/тис куб м - Оржель

Газотрейдери у суді вимагатимуть, аби ОГТСУ скасував перерахунок маржинальних цін купівлі-продажу газу

Офіційна заява АГТУ щодо зловживання ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» монопольним становищем на ринку газу

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio