Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоOKKO Group планує подвоїти продажі природного газу у 2020р – до 270 млн куб м

Холдинг OKKO Group має наміри збільшити обсяги продажі природного газу українським споживачам у 2020р вдвічі – до 270 млн куб м. Про це повідомляє прес-служба OKKO.

За інформацією компанії, у 2019р холдинг OKKO Group реалізував українським споживачам 135 млн куб м природного газу, що у 4,5 рази більше, ніж за попередній рік. «У поточному році холдинг має намір і надалі нарощувати свою частку на ринку, збільшивши продажі удвічі», - йдеться у повідомленні.

Торік основними покупцями природного газу від ОККО були підприємства малого й середнього бізнесу (приблизно 50% від загального обсягу реалізації), цукрові заводи (27%) та бюджетні організації (13%). Істотна частина цих обсягів була продана в рамках форвардної програми співпраці з АПК-бізнесом, яку розвиває OKKO Group. Вона полягає в тому, що матеріально-технічні ресурси надаються аграріям авансом, а розраховуються вони продукцією майбутнього врожаю.

За словами компанії, приблизно третина газу, проданого холдингом, – це прямий імпорт з Західної Європи, решта – ресурс, придбаний в українських видобувників чи трейдерів. У компанії також зазначають, що надалі, залежно від цінової кон’юнктури й умов постачання, ця пропорція може змінюватися.

«В Україні ринок природного газу відкрився для незалежних гравців лише кілька років тому у процесі лібералізації газової галузі, – розповідає віце-президент OKKO Group Юрій Кучабський. – Тож ми усе ще перебуваємо у процесі побудови своєї дистриб’юційної мережі, але рухаємося оперативно й успішно. І вже претендуємо на те, щоб охопити до 4% В2В-продажів природного газу на внутрішньому ринку».

Довідка 

OKKO Group – загальноукраїнський холдинг, який володіє мережею АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз»). До складу OKKO Group входить понад 10 різнопрофільних бізнесів у сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг.

Акціонерами й інституціональними інвесторами компаній холдингу є Європейський банк реконструкції та розвитку, Goldman Sachs, Horizon Capital, Renaissance Capital, Genesis Asset Managers, LLP та ін.

Новости

Учасники ринку назвали основні проблеми відміни ПСО на ринку газу

Трейдери очікують вихід Укргазвидобування на ринок газу

Борги за небаланси на ринку газу у 1 кварталі 2020р склали 1,4 млрд грн

Облгази планують придбати 677 млн куб м природного газу на УЕБ

OKKO Group планує подвоїти продажі природного газу у 2020р – до 270 млн куб м

Імпорт LNG до Європи у 2019р досяг найвищого показника за всю історію – 108 млрд куб м

Транзит газу у 1 кварталі 2020р знизився майже вдвічі – до 11 млрд куб м

В найближчі три-чотири місяці проблем з ліквідністю в Нафтогазу не буде,- А.Коболев

Ф’ючерсні ціни на ресурс квітня опустилися нижче €7/MWh

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio