Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоБорги за небаланси на ринку газу у 1 кварталі 2020р склали 1,4 млрд грн

Заборгованість учасників за оплату негативних небалансів на ринку природного газу за підсумками роботи у 1 кварталі 2020р становить 1,378 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ).

Згідно повідомлення, протягом січня-березня поточного року було нараховано 481 млн куб м і 647 млн куб м позитивних небалансів природного газу на загальну суму 2,6 млрд грн та 3,4 млрд грн відповідно.

«Зі свого боку Оператор ГТС виконує свої зобов’язання перед учасниками ринку та повністю оплатив їм позитивні небаланси за період січня-лютого 2020р», - зазначає ОГТСУ.

Разом з тим, сума несплачених негативних небалансів у січні-березні становить 1,378 млрд грн, з яких 1,1 млрд грн – борги операторів ГРМ, а 275 млн грн – постачальників газу. Протягом березня заборгованість зросла на 508 млн грн.

За словами ОГСТУ, станом на сьогодні рівень розрахунків за негативні небаланси складає лише 9%. Половина утвореної заборгованості накопичена облгазами – Луганськгазом, Тернопільміськгазом, Київоблгазом, Кіровоградгазом та Донецькоблгазом.

«Така ситуація стає загрозливою, оскільки топ-боржники продовжують системно відбирати значні обсяги газу з ГТС та не розраховуватись за нього, тим самим створюючи загрозу газопостачання для їхніх споживачів та стабільної роботи Оператора ГТС», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, ОГТСУ звернувся до місцевих адміністрацій та НКЕРКП з проханням звернути увагу на діяльність зазначених підприємств та виконання ними ліцензійних умов. А для системного вирішення проблеми з небалансами ОГТСУ запропонував НКРЕКП внести необхідні зміни до відповідних мережевих кодексів.

Новости

Ціни на природний газ на УЕБ опустилися нижче 3 000 грн/тис куб м

Простота зміни постачальника для споживача - запорука вдалого переходу до ринкового ціноутворення в сегменті населення та ТКЕ, - А.Мизовець.

Учасники ринку назвали основні проблеми відміни ПСО на ринку газу

Трейдери очікують вихід Укргазвидобування на ринок газу

Борги за небаланси на ринку газу у 1 кварталі 2020р склали 1,4 млрд грн

Облгази планують придбати 677 млн куб м природного газу на УЕБ

OKKO Group планує подвоїти продажі природного газу у 2020р – до 270 млн куб м

Імпорт LNG до Європи у 2019р досяг найвищого показника за всю історію – 108 млрд куб м

Транзит газу у 1 кварталі 2020р знизився майже вдвічі – до 11 млрд куб м

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio