Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоПростота зміни постачальника для споживача - запорука вдалого переходу до ринкового ціноутворення в сегменті населення та ТКЕ, - А.Мизовець.

Простота зміни постачальника для споживача - запорука вдалого переходу до ринкового ціноутворення в сегменті населення та ТКЕ, - Голова Асоціації Газові Трейдери України Андрій Мизовець.

Якщо зміна постачальника займатиме й справді 120 днів, то всі наші надії й сподівання й зусилля будуть марними.

Чи знає сьогодні споживач про те, що на ринку природнього газу відбуваються тектонічні зміни? Чи знає він про те, що найближчим часом він буде отримувати газ в ринковиих умовах? Має бути досить серйозна інформаційна кампанія щодо цього питання як з боку регулятора (НКРЕКП), КМУ та постачальників. Саме детальне та всебічне інформування населення - дасть серйозний поштовх, щоб цей ринок відбувся та в подальшому розвивався за європейським зразком.

Питання друге, щодо постачальника останньої надії - його відсутність є величезою перепоною на шляху до впровадження ринку, без нього буде колапс.

Питання третє, стосовно впровадження дата-хабу чи дата-банку, бази даних споживачів. Це є слушною пропозицією @Maksym Rabinovych Нафтогаз України - Naftogaz), яка спростить життя, в першу чергу, споживачам. Бо головне не те, що обговорюють учасники, а головне звернутись до споживача і запитати, чи легко йому сприйняти перехід від одного постачальника до іншого, чи розуміє він цінові можливості трейдерів та оплату. І впровадження цього - стане головним драйвером ринку побутових споживачів.

Щодо продажу газу Укргазвидобування напряму через біржу - ця проблема не назріла, вона перезріла. Цей ресурс давно має бути на ринку, давно має оцінюватись адекватно в ціновому вираженні. І це буде додатковою опорою і для компанії з точки зору оцінювання їх ресурсів так і відсутності зловживань, зміни цінових орієнтирів.

На даний час дуже сприятливі цінові умови для відмови від ПСО та переходу до ринкового ціноутворення в сегменті населення. Для споживача на сьогодні ці зміни не будуть шокові за умови проведення серйозної інформаційної компанії та тих засторог, про які вказувалось вище».

З виступу на конференції #EnergyMeetingsOnline, яка відбулась сьогодні за організації Energy Club - Клуб енергетики

Повний запис виступів учасників ринку, НКРЕКП, депутатів за посиланням:

➡ https://www.youtube.com/watch?v=BJbdOG5OhdI

Новости

«ЄГАЗ» та «Укргаздобич» провели свої перші торги газом на «УЕБ»

«Пирятинський делікатес» посунув «Нафтогаз України» з десятки найбільших імпортерів природного газу у квітні

«Нафтогаз» у травні знизив ціну на газ для промисловості на 16%

Ціни на природний газ на УЕБ опустилися нижче 3 000 грн/тис куб м

Простота зміни постачальника для споживача - запорука вдалого переходу до ринкового ціноутворення в сегменті населення та ТКЕ, - А.Мизовець.

Учасники ринку назвали основні проблеми відміни ПСО на ринку газу

Трейдери очікують вихід Укргазвидобування на ринок газу

Борги за небаланси на ринку газу у 1 кварталі 2020р склали 1,4 млрд грн

Облгази планують придбати 677 млн куб м природного газу на УЕБ

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio