Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео«Пирятинський делікатес» посунув «Нафтогаз України» з десятки найбільших імпортерів природного газу у квітні

ТОВ «Пирятинський делікатес» з початку квітня імпортувало 9,4 млн куб м природного газу. В період з 1 по 20 квітня компанія увійшла в десятку найбільших імпортерів газу в Україні, обійшовши НАК «Нафтогаз України».

За розрахунками ExPro cпоживання природного газу ТОВ «Пирятинський делікатес» становить близько 4-6 тис куб м на місяць. З березня компанія розпочала імпорт природного газу, всього у період березень-квітень імпортувала майже 20 млн куб м.

За даними ExPro компанія купувала газ на кордоні у компанії SGAS, що зареєстрована у Словаччині на Юрія Поліщука.

SGAS займається постачанням газу в Україну, в 2020р серед його покупців дві компанії: ТОВ «Пирятинський делікатес» та ТОВ «Газ Ком Трейд». В 2019р SGAS постачала газ для ТОВ «Спец Газ Енерго», у 2018р – для ТОВ «Інтер Газ Трейдінг».

ТОВ «Газ Ком Трейд» крупний імпортер газу – з початку року компанія імпортувала майже 90 млн куб м газу, а також 11,5 млн куб м розмитнила з режиму «митний склад». Минулого року «Газ Ком Трейд» імпортувала близько 180 млн куб м газу, більшу частину якого придбала у Colombanier Analytics.

У листопаді 2019р у ЗМІ з’явилася інформація, що Головне слідче управління Нацполіції спільно з ДФС ведуть розслідування за фактом контрабанди природного газу на митній території України. ТОВ «Трейдер Газ», у 2019р, імпортувало 171 млн куб м газу, а розмитнило - лише 40 млн куб м газу. У справі контрабанди газу ТОВ «Трейдер Газ» фігурувала ТОВ «Газ Ком Трейд».

Довідка ExPro

ТОВ «Пирятинський делікатес» виробник заморожених напівфабрикатів та морозива. Засновник БЕВЕРЛАЙФ (Великобританія). Директор Ананян Рафаел. Кінцевий бенефіціар Велян Андранік Ісакович житель Вірменії.

В 2019р компанія перемогла у трьох тендерах Міністерства оборони на поставку продуктів харчування на суму 40 млн грн.

«Пирятинський делікатес» також фігурує в кількох судових провадженнях, як господарських так і кримінальних. Зокрема, ході досудового розслідування у кримінальному провадженні №42020170000000017 Київського районного суду м. Полтави Справа №552/631/ попередньо встановлено, що службові особи «Пирятинський делікатес» здійснили замах на привласнення майна в особливо великих розмірах. Мова йде про махінації з податковими деклараціями з ПДВ (відшкодування по неіснуючим взаємовідносинам), збитки держави оцінюються в 935 тис грн.

Новости

АРМА оголосило конкурс на пошук управителя акціями ПрАТ «Газтранзит»

Оператори ГТС України та Угорщини об’єднали точки міждержавного з’єднання на кордоні

Кабмін продовжив дію ПСО на ринку газу для населення до 1 липня 2020р, для ТКЕ – до 1 травня 2021р

«ЄГАЗ» та «Укргаздобич» провели свої перші торги газом на «УЕБ»

«Пирятинський делікатес» посунув «Нафтогаз України» з десятки найбільших імпортерів природного газу у квітні

«Нафтогаз» у травні знизив ціну на газ для промисловості на 16%

Ціни на природний газ на УЕБ опустилися нижче 3 000 грн/тис куб м

Простота зміни постачальника для споживача - запорука вдалого переходу до ринкового ціноутворення в сегменті населення та ТКЕ, - А.Мизовець.

Учасники ринку назвали основні проблеми відміни ПСО на ринку газу

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio