Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоАРМА оголосило конкурс на пошук управителя акціями ПрАТ «Газтранзит»

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) оголосило конкурс на пошук управителя акціями ПрАТ «Газтранзит», які Вищий антикорупційний суд передав АРМА 13 квітня. Про це повідомляє прес-служба АРМА.

Мова йде про 16,65 тис простих іменних акцій «Газтранзиту», номінальна вартість кожної – 2 000 грн. Загалом, АРМА розраховує, що держава зможе отримати близько 1 млн грн доходу.

«До майбутнього керуючого АРМА пред’являє низку вимог, зокрема, учасники конкурсу повинні мати досвід в сфері будівництва, реконструкції та експлуатації газопроводів, газорозподільних мереж і станцій, підземних сховищ газу та АЗС», – йдеться в повідомленні.

Акції «Газтранзиту», які раніше належали «Газпрому», були стягнуті в рамках винесеного АМКУ штрафу російській компанії. У лютому 2019р 40,2% акцій «Газтранзиту» купив інвестиційний фонд «Голдмен» за 41,024 млн грн, що на 2% вище від їхньої стартової ціни (40,220 млн грн).

За даними ЗМІ, кінцевим бенефіціаром «Голдмен» на той момент був зазначений Андрій Нестеренко, а керуючим партнером фонду є ТОВ «Група компаній «Інвестиційні партнери» народного депутата Андрія Журжія.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) в рамках досудового слідства встановило, що акції «Газтранзиту» було продано за заниженою ціною, домоглось накладення арешту на акції і передачі їх в управління АРМА.

Компанія «Газтранзит» була створена для реалізації міжурядових угод між Україною та Росією, а також «Газпромом» і НАК «Нафтогаз України» з метою збільшення обсягів транзиту російського природного газу в Туреччину і країни Балканського регіону. До останнього часу «Нафтогазу» і «Газпрому» належало по 40,2% «Газтранзиту», а «Турусгазу» – 19,6%.

Новости

«Укртрансгаз» планує продовжити експлуатацію Пролетарського ПСГ

Транзит газу за 4 місяці 2020р знизився майже вдвічі – до 15,15 млрд куб м

Імпорт газу з Європи за 4 місяці 2020 р зріс у 1,6 разів – до 3,9 млрд куб м

Уряд має створити координаційний центр для запуску ринкового ціноутворення в сегменті населення та ТКЕ - учасники ринку газу

АРМА оголосило конкурс на пошук управителя акціями ПрАТ «Газтранзит»

Оператори ГТС України та Угорщини об’єднали точки міждержавного з’єднання на кордоні

Кабмін продовжив дію ПСО на ринку газу для населення до 1 липня 2020р, для ТКЕ – до 1 травня 2021р

«ЄГАЗ» та «Укргаздобич» провели свої перші торги газом на «УЕБ»

«Пирятинський делікатес» посунув «Нафтогаз України» з десятки найбільших імпортерів природного газу у квітні

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio