Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео«Укртрансгаз» планує продовжити експлуатацію Пролетарського ПСГ

АТ «Укртрансгаз» (УТГ) подало в реєстр оцінки впливу на довкілля (ОВД) намір щодо продовження строку дії спеціального дозволу на користування надрами для Пролетарського підземного сховища газу (ПСГ). Про це повідомляється у реєстрі ОВД.

Відповідний дозвіл надається Державною службою геології та надр України і передбачає закачування, відбір та підземне зберігання природного газу.

Згідно повідомлення в реєстрі ОВД соціально-економічний вплив планованої діяльності полягає у регулюванні сезонної нерівномірності газоспоживання та забезпечення надійності газопостачання споживачів. «Позитивний аспект – забезпечення потреб населення послугами підприємства, виплати до місцевих бюджетів. Запроваджені природоохоронні заходи забезпечують мінімальний залишковий рівень впливу господарської діяльності на умови життя місцевого населення та його здоров’я», - йдеться у повідомленні.

Пролетарське ПСГ знаходиться на сільськогосподарських угіддях Магдалинівського району у Дніпропетровській області. За даними УТГ, усі експлуатаційні свердловини знаходяться за межами житлової забудови на землях сільськогосподарського призначення.

Загальний балансовий фонд свердловин ПМ «Пролетарське ПСГ» станом на 01.10.2019р складає 296 одиниць. Фонд експлуатаційних свердловин по всіх горизонтах налічує 247 одиниць.

Загальний проектний об’єм зберігання газу в горизонті М-7 складає 2 млрд куб м, з них активний – 1 млрд куб м і буферний – 1 млрд куб м, у горизонтах Б-5 + Б-9 – загальний об’єм зберігання газу становить 4,8 млрд куб м, з яких активний об’єм – 2,65 млрд куб м і буферний – 2,15 млрд куб м. Максимальна добова продуктивність на відбирання складає 10 млн куб м на добу.

Згідно оперативних даних ТОВ «Оператор ГТС України», станом на 11 травня 2020р в Пролетарському ПСГ зберігається 318,62 млн куб м газу. Таким чином ПСГ заповнено на 32%.

Новости

Послуги short-haul та «митний склад» об’єднають в інформаційних платформах ПСГ та ГТС

Борги за небаланси на ринку газу у січні-квітні 2020р склали 1,336 млрд грн

Олена Зеркаль очолила судовий напрямок «Нафтогазу» у справах з «Газпромом»

«Оператор ринку» починає процес корпоратизації

«Укртрансгаз» планує продовжити експлуатацію Пролетарського ПСГ

Транзит газу за 4 місяці 2020р знизився майже вдвічі – до 15,15 млрд куб м

Імпорт газу з Європи за 4 місяці 2020 р зріс у 1,6 разів – до 3,9 млрд куб м

Уряд має створити координаційний центр для запуску ринкового ціноутворення в сегменті населення та ТКЕ - учасники ринку газу

АРМА оголосило конкурс на пошук управителя акціями ПрАТ «Газтранзит»

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio