Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео«Нафтогаз» знизив ціну на газ для населення у червні на 6%

НАК «Нафтогаз України» опублікувала власні цінові пропозиції на природний газ для побутових споживачів, яким компанія постачає газ на умовах ПСО. У червні ціна газу у порівнянні з минулим місяцем знизилася на 5,9% - до 2 570,74 грн/тис куб м (з ПДВ). Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

Ціна вказана без урахування націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами.

«Загалом, з початку року ціна ПСО знизилась на 54%, а в порівнянні з аналогічним періодом минулого року падіння вартості газу сягнуло 61%», - йдеться у повідомленні компанії.

«Ціна газу в Україні зараз визначається формулою, вона не залежить від Нафтогазу, вона залежить від цін на європейському ринку. Зараз ціна падає, проте ринок має цикл і вона почне зростати раніше чи пізніше. З першого липня ми очікуємо скасування спеціальних обов’язків, які вже не захищають споживачів, проте обмежують їхні права: домогосподарства не можуть обирати ні умови оплати, ні сервіси, ні ціну. До відкриття ринку готові і постачальники, і споживачі. Зміна формату торгівлі газом в роздрібному сегменті суттєво підвищить стандарти обслуговування клієнтів, а конкуренція між постачальниками дасть людям багато опцій по ціні. Сподіваємося, цього тижня уряд оголосить конкурс на постачальника останньої надії (ПОН), і це дозволить відбутися довгоочікуваній лібералізації ринку газу в Україні», - зазначив голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Нагадаємо, з січня 2020р оптова ціна на природний газ в рамках ПСО розраховується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 17 від 24 січня 2020р. Основним індикативом при цьому є фактичні результати біржових торгів, які відбувалися з 1 по 22 число розрахункового місяця на найбільшому в Європі газовому хабі ТТF.

Новости

Eustream збільшив імпортну потужність на «Вельке Капушани» - до 60 млн куб м на добу

«УЕК «Нафтогаз Контакт» збільшить постачання природного газу в Україну до 500 млн куб м

Віллем Коппульс очолив дивізіон «Комерція» НАК «Нафтогаз України»

«Хаб + доставка» – це єдиний доступний механізм ціноутворення на ринку газу для населення - Energy Trade Group

«Нафтогаз» знизив ціну на газ для населення у червні на 6%

Запаси газу в українських ПСГ перевищили 19 млрд куб м

Ціни на газ в Україні та ЄС синхронно впали завдяки імпортному паритету

Борги за негативні небаланси на ринку газу у травні зросли на 36% - до 1,4 млрд грн

ВР схвалила в першому читанні законопроект про облік газу в енергетичних одиницях

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio