Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоІмпорт газу з початку серпня зріс у 1,5 рази - до рекордних 107 млн куб м на добу

Імпорт природного газу з Європи з початку серпня 2020р зріс у 1,5 рази – до 107,3 млн куб м (станом на 1 серпня), що є найвищим показником з 2015р. Про це стало відомо з оперативних даних ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ).

Значне зростання обсягів імпорту пов’язане, насамперед, зі збільшенням поставок зі Словаччини у 1,7 разів – до 85 млн куб м, з яких більше половини (43,3 млн куб м) надходить за механізмом віртуального реверсу через «Вельке Капушани», решта (41,5 млн куб м) – фізичний імпорт через «Будінце». Таким чином зі Словаччини надходить майже 80% від усіх поставок газу в Україну.

Поставки з Угорщини з початку серпня зросли на 8% - до 18,5 млн куб м, після чого наступної доби (2 серпня) знизилися до 17,7 млн куб м. Імпорт з Польщі, навпаки, у серпні скоротився на 23% - до 4,3 млн куб м.

Таким чином, вперше в історії більше половини поставок (61% або 65,3 млн куб м) надходить саме за механізмом віртуального реверсу, натомість фізичні поставки складають близько 42 млн куб м або 39% (через «Будінце»).

З початку року станом на 2 серпня Україна імпортувала понад 9,43 млрд куб м природного газу з Європи, на 22% більше, ніж за аналогічний період минулого року. За інформацією ОГТСУ, значна частина імпортованого газу йде на закачування в режим «митного складу» в українські ПСГ, запаси газу в яких перевищили 22 млрд куб м, що є найвищим показником за останні 7 років. 

Новости

ГК «Нафтогаз України» збільшила ціну на газ для побутових споживачів на 9% у серпні

Amendments to GTS Code, proposed by GTSOU do not solve the problems of imbalances in the gas market, - market participants

ЗМІНИ ДО КОДЕКСУ ГТС, ЯКІ ПРОПОНУЄ ОГТСУ, НЕ ВИРІШУЮТЬ ПРОБЛЕМИ НЕБАЛАНСІВ НА РИНКУ ГАЗУ- АСОЦІАЦІЯ "ГАЗОВІ ТРЕЙДЕРИ УКРАЇНИ "

НКРЕКП надало ОГТСУ згоду на призначення контролера

Імпорт газу з початку серпня зріс у 1,5 рази - до рекордних 107 млн куб м на добу

Нафтогаз пропонує річний контракт на постачання газу населенню

НКРЕКП пропонує зменшити розмір допустимих небалансів для постачальників з 10% до 3%

Україна поки продовжить користуватися ціноутворенням «імпортний паритет +» на ринку газу – ОГТСУ

У січні-червні 2020 р Оператори ГРМ зменшили збиток у 6 разів

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio