Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоНКРЕКП надало ОГТСУ згоду на призначення контролера

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕПК) надало ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) згоду щодо призначення незалежного контролера. Про це повідомляє прес-служба ОГТСУ.

«Призначення контролера є ще одним важливим кроком для побудови незалежного, але підзвітного суспільству, оператора ГТС і є кроком для наближення українського оператора до стандартів європейського ринку. Ми раді, що цей крок буде зроблено вже скоро і з’явиться незалежний арбітр, який слідкуватиме за відношенням ОГТСУ до учасників ринку. Саме таку логіку вкладали законодавці при підготовці Закону України «Про ринок природного газу», – зауважила директорка з питань взаємодії з державними органами та міжнародними організаціями ОГТСУ Ольга Бєлькова.

Українське законодавство дозволяє наглядовій раді або колегіальному виконавчому органу ОГТСУ призначати контролера. Однак, оскільки у ОГТСУ відсутні наглядова рада або колегіальний виконавчий орган (тобто директорат), а керівним органом є одноосібний генеральний директор, ОГТСУ звернувся до НКРЕКП з відповідним питанням про можливі шляхи призначення контролера.

До функцій контролера належать моніторинг і звітування перед українським та європейським регуляторами –НКРЕКП та Секретаріатом Енергетичного Співтовариства – про дотримання Оператором ГТС України програми відповідності щодо рівного ставлення до всіх учасників ринку газу або ж про будь-яку дискримінацію чи порушення з боку ОГТСУ по відношенню до когось з учасників.

На сьогоднішній день ОГТСУ доопрацьовує програму відповідності після наданих Регулятором зауважень і пропозицій. 

Новости

Транзит газу за 7 місяців 2020р скоротився на 44% - до 29,8 млрд куб м

ГК «Нафтогаз України» збільшила ціну на газ для побутових споживачів на 9% у серпні

Amendments to GTS Code, proposed by GTSOU do not solve the problems of imbalances in the gas market, - market participants

ЗМІНИ ДО КОДЕКСУ ГТС, ЯКІ ПРОПОНУЄ ОГТСУ, НЕ ВИРІШУЮТЬ ПРОБЛЕМИ НЕБАЛАНСІВ НА РИНКУ ГАЗУ- АСОЦІАЦІЯ "ГАЗОВІ ТРЕЙДЕРИ УКРАЇНИ "

НКРЕКП надало ОГТСУ згоду на призначення контролера

Імпорт газу з початку серпня зріс у 1,5 рази - до рекордних 107 млн куб м на добу

Нафтогаз пропонує річний контракт на постачання газу населенню

НКРЕКП пропонує зменшити розмір допустимих небалансів для постачальників з 10% до 3%

Україна поки продовжить користуватися ціноутворенням «імпортний паритет +» на ринку газу – ОГТСУ

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio