Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео"Нафтогаз" пропонує бізнесу тарифи "Річний", "Квартальний" і "Місячний".


"Нафтогаз" пропонує бізнесу тарифи "Річний", "Квартальний" і "Місячний".

"Тарифи розроблені з урахуванням профілю споживання клієнта. Зокрема, тариф" Річний "краще підходить для газопостачальних компаній (газзбути): врахування середнього профілю за п'ять років, прив'язка до щоденних котирувань газового хабу NCG, різні умови оплати (передоплата, післяплата, подекадно оплата ) ", - повідомляє" Нафтогаз ".

З вересня 2020 року тариф "Квартальний" буде доступний на четвертий квартал 2020 року і на перший квартал 2021 року лотами до 150 тис. Куб. м в рамках торгів на Українській енергетичній біржі (УЕБ). Ціна газу фіксується в момент укладання угоди на біржі і буде незмінною весь квартал, а газ буде поставлятися рівними частинами протягом кварталу.

Тариф "Місячний" доступний у вигляді лота до 50 тис. Куб. м в УЕБ, з фіксованою ціною протягом місяця. Замовити газ в рамках тарифу "Місячний" можна з поставкою в поточному місяці, на місяць вперед і на два місяці вперед.

"Нафтогаз готовий постачати природний газ всім учасникам ринку в Україні і максимально закрити потреби в ресурсі. Для цього ми підготували пропозиції різних обсягів, з прив'язкою як до європейських хабів, так і до української біржі. Ми працюємо з різними видами оплати - передоплата, післяплата, подекадно оплата, щоб кожен клієнт міг вибрати зручний для себе спосіб ", - сказав директор дивізіону" Нафтогаз Комерція "Віллем Коппульс.

Для побутових споживачів (населення) доступні два тарифи - "Місячний" і "Річний" від ГК "Нафтогаз України".

За умовами "Місячного" тарифу, ціна газу змінюється щомісяця, залежно від коливань ціни на ринку. Оплата за спожитий газ відбувається в наступному місяці після поставки.

За умовами "Річного" тарифу, ціна і розрахунковий обсяг споживання газу фіксується при укладенні договору. Споживач щомісячно сплачує фіксовану суму за газ протягом року, а в разі, якщо використовує менше запланованого обсягу газу, в кінці року зекономлена сума повернеться на його счет

Новости

«Нафтогаз» за 1 півріччя 2020 р отримав 11,5 млрд грн чистого збитку

Приймаються заявки від імпортерів на транспортування газу зі Словаччини до України, ремонт газопроводу на українсько-словацькому кордоні закінчено

АМКУ схвалив Процедуру розслідувань НКРЕКП на ринках газу та електроенергії

Верховна Рада дозволила ОГТСУ купувати газ для балансування на біржі

"Нафтогаз" пропонує бізнесу тарифи "Річний", "Квартальний" і "Місячний".

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» та Асоціація «Газові трейдери України» підписали Договір про членство та організацію партнерства

Україна за 8 місяців 2020р скоротила обсяги транзиту газу на 42% - до 34,8 млрд куб м

НКРЕКП перенесе запровадження плати за нейтральність балансування на ринку газу на рік

Ціна «Нафтогаз України» як ПОНу у вересні на 12% нижче, ніж для звичайних клієнтів

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio