Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео


ОГТСУ оскаржує рішення ОАСК щодо зупинення дії постанови НКРЕКП про фінзабезпечення

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) звернулося до суду щодо оскарження ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва (ОАСК) №640/22977/20 від 6 жовтня 2020р про забезпечення адміністративного позову ТОВ «ЄГАЗ» до НКРЕКП. Про це повідомляє прес-служба ОГТСУ.

Ухвалою суду була призупинена дія деяких положень постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №1611 від 26 серпня 2020р в частині вимог до банків, які надають фінансове забезпечення, та в частині визначення розміру фінансового забезпечення за договором транспортування природного газу.

За словами ОГТСУ, ухвала суду зупиняє вимогу Кодексу ГТС України до ОГТСУ в частині не прийняття фінансового забезпечення у вигляді банківської гарантії, виданої банком, який не віднесено Національним банком України (НБУ) до переліку системно важливих банків, а також в частині положень, які регулюють порядок визначення розміру фінансового забезпечення.

Ухвала застосовується до наступних компаній, які входять до Асоціації постачальників енергоресурсів: ТОВ «ЄГАЗ», «Вінницягаз збут», «Волиньгаз збут», «Дніпропетровськгаз збут», «Житомиргаз збут», «Закарпатгаз збут», «Запоріжгаз збут», «Івано-Франківськгаз збут», «Київоблгаз збут», «Львівгаз збут», «Миколаївгаз збут», «Рівнегаз збут», «Сумигаз збут», «Харківгаз збут», «Хмельницькгаз збут», «Чернівцігаз збут», «Чернігівгаз збут».

«Зважаючи, що ОГТСУ не є безпосередньо стороною в ухвалі суду, ми окремо звернулися до НКРЕКП щодо надання роз’яснень, яким чином може бути виконана ця ухвала. Фактично, вона створює преференції для однієї з груп гравців на ринку газу», - йдеться у повідомленні ОГТСУ.

Новости

ОГТСУ відсудив у облгазів 238 млн грн боргів за небаланси

ОГТСУ за підсумками перших 9 місяців роботи отримав 44,8 млрд грн прибутку

Україна у жовтні скоротила імпорт газу з ЄС у 4 рази – до 572 млн куб м

Асоціація «Газові Трейдери України» виступила ініціатором запуску нової платформи електронних біржових торгів енергоресурсами ТБ «Український хаб»

ОГТСУ оскаржує рішення ОАСК щодо зупинення дії постанови НКРЕКП про фінзабезпечення

Польський UOKiK оштрафував «Газпром» на рекордні $7,6 млрд за «Північний потік – 2»

Спотові ціни на природний газ у Європі досягли найвищих значень з початку року – понад €13/MWh

Транзит російського газу з жовтня зріс на 7% - до рекордних цього року 174,5 млн куб м на добу

Імпорт газу в Україну у вересні скоротився на 33% - до 2,2 млрд куб м

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio