Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео


ГК «Нафтогаз Трейдинг» буде надавати послуги балансування ОГТСУ

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» здобуло перемогу в тендері з надання послуг балансування ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) обсягом 800 млн куб м газу, повідомляється в системі Prozorro. Переможця було вибрано 4 січня, проте підписаний договір поки не оприлюднили на Prozorro.

В аукціоні брали участь ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» та ТОВ «ЕРУ Трейдінг». Після проведення торгів, перемогу здобуло «Нафтогаз Трейдинг» з найменшою пропозицією 6,34 млрд грн (з ПДВ). Таким чином вартість газу становить 7 928 грн/тис куб м (з ПДВ).

Оплата за газ здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок «Нафтогаз Трейдинг» на підставі акта надання послуг балансування до 25 числа місяця, наступного за газовим місяцем надання послуг балансування. Послуги з балансування розраховані до кінця 2021р.

Протягом періоду надання послуги балансування, «Нафтогаз Трейдинг» зобов'язується надати ОГТСУ послуги балансування. «Нафтогаз Трейдинг» зобов’язаний за дорученням ОГТСУ у визначену газову добу подати природний газ у газотранспортну систему або відібрати природний газ із газотранспортної системи у визначених обсягах.

Обсяг газу для балансування не може бути меншим за 1 тис куб м або більшим за 10 млн куб м протягом однієї газової доби. За один місяць обсяг газу не може перевищувати 300 млн куб м. Маржа «Нафтогаз Трейдинг» визначається за формулою, що враховує спотові ціни Day Ahead на німецькому хабі NCG.

Нагадаємо, що у вересні 2020р ОГТСУ уклав договори з НАК «Нафтогаз України», ТОВ «ЕРУ Трейдінг» та Trafigura Ukraine, на закупівлю 1,31 млрд куб м газу до 30 квітня 2021р на суму 5,22 млрд грн (з ПДВ).

Новости

На нідерландському хабі TTF відбувається рекордне зростання цін на природний газ до понад €28/MWh

Міненерго прогнозує зниження цін на газ для населення на 44% - до 5,356 грн/куб м

Європейські ціни на природний газ у понеділок зросли на 7%, оновивши рекорд

«Слуга Народу» готує план антикризових заходів для вирішення потенційних проблем через підвищення тарифів на газ

ГК «Нафтогаз Трейдинг» буде надавати послуги балансування ОГТСУ

Міненерго планує знизити ціну на газ для населення

ОГТСУ обмежує експорт газу до Польщі. Причина - майже всі потужності забронював Газпром

Через похолодання і снігопади ціни на природний газ в Іспанії досягли історичного максимуму – вище €50/MWh

В лютому постачальники газу для населення будуть змушені підвищувати ціни на газ, якщо ціни в Європі продовжать ріст, - А.Мизовець

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio