Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео

"Нафтогаз" дав газ Києву

НАК "Нафтогаз України" почав постачати газ комунальному підприємству "Київтеплоенерго". Про це повідомила прес-служба НАК у Twitter. "Київтеплоенерго має всі можливості поновити гаряче водопостачання в Києві", - повідомили в компанії.

"Сподіваємося, що гаряче водопостачання у столиці буде відновлено максимально швидко. Договір з "Київтеплоенерго" укладений на тих умовах, які прямо визначені законодавством. Ми пропонували це компанії ще навесні", - цитується у повідомленні перший заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Перелома.

Зазначається, що згідно з мировою угодою, КП "Київтеплоенерго" стає правонаступником за договорами "Київенерго" з "Нафтогазом" та, відповідно, за борговими зобов’язаннями в розмірі 2,4 млрд грн.

"Сторони погодилися, що питання штрафних санкцій, щодо яких ще не завершилися судові процеси будуть вирішуватись окремо у судах", - заявили в "Нафтогазі". Як повідомлялося, 10 жовтня господарський суд Києва затвердив мирову угоду між комунальним підприємством "Київтеплоенерго" та НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо, у домівках багатьох киян уже кілька місяців немає подачі гарячої води: у декого з травня, у декого з липня. Така ситуація виникла через те, що у Києва закінчився договір з "Київенерго", і з серпня функцію теплопостачання міста перебрало на себе КП "Київтеплоенерго".

Але НАК "Нафтогаз України" відмовлявся підписувати контракт з КП "Київтеплоенерго" через невирішену ситуацію з боргами "Київенерго" за газ. Мова йшла майже про 5 мільярдів гривень (у цю суму входили борги споживачів, а також штрафи і пені, нараховані "Нафтогазом" компанії "Київенерго".  

2 жовтня прем'єр Володимир Гройсман заявив, що киянам дадуть гарячу воду до 7 жовтня. 

9 жовтня НАК "Нафтогаз" заявив, що підписав мирову угоду з КП "Київтеплоенерго", тож приблизно за тиждень столичні мешканці отримають гарячу воду.

11 вересня Київська міська рада прийняла рішення про прийняття КП "Київтеплоенерго" боргів компанії "Київенерго" за газ перед НАК "Нафтогаз України" за умови, якщо "Київенерго" передасть КП джерела для компенсації боргу.

У жовтні Міністерство фінансів та Державна казначейська служба перерахували 729,56 мільйона гривень додаткової субвенції для погашення різниці в тарифах з метою відновлення у Києві безперебійного постачання теплової енергії.


12 жовтня 2018
Економічна правда

Новости

Нафтогаз будет судиться с Киевом из-за неустойки

Польша обжаловала решение Еврокомиссии по "Газпрому"

НКРЭКУ рассчитывает на запуск суточного балансирования газа с декабря

Предприятия Нафтогаза за 9 мес. 2018 г. уплатили в госбюджет почти 96 млрд грн

"Нафтогаз" дав газ Києву

«Альянс Энерго Трейд» начала импорт природного газа

Тарифы на отопление вырастут через месяц после повышения цен на газ, – НКРЭКУ

"Нафтогаз" готовит крупные проекты в сфере возобновляемой энергетики, – Коболев

Еще один трейдер начал торги природным газом на УЭБ

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio