Компанії-члени АГТУ

Сьогодні Асоціація “Газові трейдери України” налічує понад 30 компаній-членів 

В умовах постійних змін на ринку газу, компаніям- постачальникам важливо сьогодні об’єднуватись для пошуку спільних рішень як для створення конкурентного газового ринку в Україні, так і протистояння тим викликам, з якими доводиться сьогодні мати справу. Ми готові до ефективного діалогу з усіма учасниками на ринку природного газу.


Договір про членство та організацію партнерства між компанією-постачальником «Нафтогаз України» та Асоціацією «Газові трейдери України» було підписано 8 вересня 2020 р.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» постачає газ побутовим клієнтам та представникам малого і середнього бізнесу.

http://www.gas.ua/

https://www.facebook.com/NaftogazGasSupply


Договір про членство та організацію партнерства між компанією-постачальником  U.Commodities та Асоціацією «Газові трейдери України» було підписано 10 вересня 2020 р.

Компанія U.Commodities є постачальником електроенергії, природного газу побутовим клієнтам та представникам малого і середнього бізнесу.

https://u-commodities.com/


Договір про членство та організацію партнерства між компанією-постачальником  Енергум та Асоціацією «Газові трейдери України» було підписано 27 січня 2021 р.

Енергум – надійний постачальник електроенергії та природного газу на всій території України.

https://www.facebook.com/energum.ua/

https://energum.com/


Договір про членство та організацію партнерства між компанією-постачальником ТОВ фірма “ТДК” та Асоціацією «Газові трейдери України» було підписано 1 липня 2018 р.

ТОВ фірма «ТДК» є найдавнішим та найбільшим постачальником природного газу у Полтавській області, має гарантований страховий запас природного газу та підтверджену фінансову гарантію. Компанія стабільно та безперебійно працює на території нашої держави більше 10 років, має філії, розташовані у місті Харків та Полтава. 

http://www.tdk.in.ua/


Договір про членство та організацію партнерства між ТБ “Українська енергетична біржа” та Асоціацією «Газові трейдери України» було підписано 3 травня 2019 р.

ТБ “УЕБ” – це створення надійного, прозорого та ефективного механізму ринкової торгівлі енергоносіями (вугілля, нафта, природний газ, електроенергія та ін.) в Україні з урахуванням специфіки та особливостей країни, а також підвищення енергетичної безпеки.

https://www.ueex.com.ua/

https://www.facebook.com/ce.ueex/


Договір про членство та організацію партнерства між ТОВ “РІЕЛ ПАУЕР СЕПЛАЙ” та Асоціацією “Газові трейдери України” було підписано 10 березня 2017 р.

ТОВ “РІЕЛ ПАУЕР СЕПЛАЙ” є стабільним постачальником промисловим споживачам на ринку природного газу України. Компанія здійснює постачання природного газу як вітчизняного видобутку, так і імпортованого на митну територію України з країн ЄС.

http://www.rpsupply.com.ua/


Договір про членство та організацію партнерства між ТОВ “Газенергопроект” та Асоціацією “Газові трейдери України” було підписано 14 вересня 2018 р.

ТОВ «Газенергопроект» пропонує стабільне постачання природного газу та електроенергії за нерегульованим тарифом підприємствам, організаціям, державним (бюджетним) установам. Ми здійснюємо надійну і безперебійну поставку природного газу та електричної енергії юридичним особам, що знаходяться у м. Харкові, Харківській області а також по всій території України. 

http://www.gazenergo.in.ua/uk/index-uk.html

https://www.facebook.com/gazenergoproekt


Договір про членство та організацію партнерства між ТОВ “СКАТ-ТРЕЙД”  та Асоціацією “Газові трейдери України” було підписано 25 жовтня 2017 р.

СКАТ-ТРЕЙД здійснює постачання природного газу кінцевим споживачам, які не є побутовими. Ми працюємо з юридичними та фізичними особами-підприємцями, які займаються власною професійною та/або комерційною діяльністю й використовують природний газ для власних потреб або в якості сировини, а не для перепродажу.

https://skat-trade.com/

https://www.facebook.com/SkatTradeGas/


Договір про членство та організацію партнерства між ТОВ “ІНТЕР-ФУД-ЕНЕРДЖІ” та Асоціацією “Газові трейдери України” було підписано 14 лютого 2020 р.

ТОВ “ІНТЕР-ФУД-ЕНЕРДЖІ” основною метою своєї діяльності встановлює створення зручних умов постачання для споживачів природного газу та електричної енергії. 

http://inter-food-energy.com/


Договір про членство та організацію партнерства між ТОВ “ІНКОРПОРЕЙТЕД – ПЛЮС” та Асоціацією “Газові трейдери України” було підписано 14 лютого 2017 р.

ТОВ ИНКОРПОРЕЙТЕД ПЛЮС займається оптовою торгівлею твердим, рідким і газоподібним паливом і подібними продуктами.

E-mail: info@incorporated-plus.com.ua


 

Договір про членство та організацію партнерства між ТОВ ГК “Енергоресурс” та Асоціацією “Газові трейдери України” було підписано 14 січня 2008 р.

ТОВ ГК “Енергоресурс” займається оптовою торгівлею твердим, рідким і газоподібним паливом і подібними продуктами.


 

Договір про членство та організацію партнерства між ТОВ “УКРЕНЕРГО” та Асоціацією “Газові трейдери України” було підписано 24 січня 2008 р.

ТОВ “УКРЕНЕРГО” працює на енергетичному ринку України з 1998 року. Компанія здійснює спільну інвестиційно-виробничу діяльність з видобування природного газу на Гуцулівському родовищі, що на Івано-Франківщині. А афілійована компанія “Укренерго” – “Інгазко” сьогодні розробляє Красноїльське газове родовище на Чернівеччині. 

http://ukrenergo.in.ua/