Наші партнери

ICIS – експертний постачальник цінової і ринкової інформації на європейському ринку природного газу. Володіє тридцятирічним досвідом в області звітності про ціни на природний газ. 

Агентство публікує незалежні оцінки цін і індексів Heren для британського NBP, голландського TTF, німецького NCG і GASPOOL, бельгійського Zeebrugge і ZTP, французького PEG, італійського PSV, австрійського VTP, чеського VTP, іспанського PVB, словацького VTP, українського UAVTP і Туреччини.

https://www.icis.com/explore/energy/european-spot-gas-markets/

ENERGY CLUB – Енергетична спільнота України

Меморандум про членство в Energy Club Асоціація “Газові трейдери” підписала в 2020 році. 

Вже вдруге в обопільному партнерстві 20 квітня 2021 року пройде газовий форум UKRAINIAN GAS OPEN. 

https://iclub.energy/ugo_2021

 

Ukrainian Consulting Group LLC – надає бухгалтерські та аудиторські послуги, консультаційні послуги з питань фінансової звітності, податкового та митного кодексів, професійну підготовку документації з трансфертного ціноутворення, зокрема в нафтогазовій галузі.

Меморандум про членство з Асоціація “Газові трейдери” підписано в 2022 році. 

 

Exploration&Production Consulting (EXPRO) — провідна консалтингова компанія, яка тримає у фокусі розвиток нафтогазової та енергетичної галузей України. EXPRO була заснована у 2016 році оглядачами ділової преси України. 

https://expro.com.ua/search/%d0%9c%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b2%d0%b5%d1%86%d1%8c

EITI – Ініціатива Прозорості Видобувних Галузей (Extractive Industries Transparency Initiative). ІПВГ – це міжнародний стандарт, який сприяє прозорості видобувних галузей країни та передбачає розкриття інформації про стан справ у видобувному секторі держави.

http://eiti.org.ua/

БізнесЦензор — український новинний суспільно-економічний інтернет-портал, заснований в 2004 році. Сайт є серед лідерів серед інтернет-ЗМІ України[4] за відвідуваністю. 

Асоціація “Газові трейдери України” в особі її керівників висловлюють точку зру на процеси на газовому ринку України, для поширення серед аудиторії порталу. 

https://biz.censor.net/columns/all/page/1/category/0/interval/5/author/474069/sortby/date

Інформаційне агентство ЛігаБізнесІнформ. Портал є лідером серед новинних ресурсів за охопленням всієї аудиторії українського Інтернету за даними gemiusAudience і одним з лідируючих ресурсів категорії «Бізнес і Фінанси» за даними рейтингу Bigmir) net.

https://blog.liga.net/user/amyzovets/profile

Місія Національної Правової Палати:

  • надавати ефективну, оптимальну, вчасну, доступну правову допомогу; всиляти почуття впевненості та захищеності;
  • підвищувати праву культуру та правосвідомість суспільства, формувати нову філософію і стандарти правової допомоги;
  • вдосконалювати законодавство для забезпечення розвитку країни;
http://www.npp.com.ua/