Третейський суд АГТУ

    У липні 2004 року на підставі закону України “Про третейські суди” при Асоціації “Газові трейдери України” був створений і зареєстрований постійно діючий Третейський суд.

У порівнянні з господарським судочинством, розгляд господарських спорів в Третейському суді характеризується меншим формалізмом, більш стислими термінами і відсутністю поруч неузгодженостей, властивих господарському суду. Третейські судді – висококваліфіковані фахівці в області розгляду господарських суперечок, пов’язаних з виконанням договорів на постачання природного газу. Їх компетентність, дозволяє максимально швидко і ефективно, відповідно до чинного законодавства України, врегулювати всі можливі розбіжності між сторонами. Зокрема, відновити взаємовигідне співробітництво між постачальниками і покупцями.

Розмір судових витрат при розгляді справ у Третейському суді значно менше, ніж розмір державного мита, яку необхідно заплатити при подачі позовної заяви в господарський суд. При цьому, відповідно до закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” сума третейського збору включається до складу валових витрат підприємства, і, відповідно до Регламенту Третейського суду, після винесення рішення по справі стягується з сторони, що програла.

Оскільки більшість членів Асоціації по достоїнству цінують існуючі переваги третейського судочинства, він в даний час на високому професійному рівні веде успішну діяльність по врегулюванню та вирішенню господарських спорів.

Положення Трет. суд пр АГТУ

Регламент Трет.суд при АГТУ

Контактна інформація:
01133 г. Киев, ул. Кутузова, 18/7
тел. / факс (044) 573-51-60
e-mail: tretcourt@ukr.net