Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоСША запровадили санкції щодо учасників будівництва газогону «Північний потік-2»

Швейцарська суднохідна компанія «Allseas Group SA» 21 грудня заявила про припинення участі у проекті.

Сенат США у вівторок, 17 грудня, схвалив закон про оборонний бюджет, який містить положення про санкції проти компаній, причетних до будівництва «Північного потоку-2». Палата представників Конгресу США напередодні також підтримала документ. Він передбачає запровадження санкцій проти компаній, причетних до прокладання трубопроводів «Північний потік-2» та «Турецький потік». Санкції діятимуть також у разі, якщо ці трубопроводні проекти змінять назву чи будуть замінені іншими.

Санкції, згідно з документом, накладаються на судна, які займалися прокладанням труб на глибині 100 футів нижче рівня моря, а також на іноземних осіб, які свідомо продавали, здавали в оренду або надавали ці судна для будівництва такого проекту або сприяли оманливим або складним операціям для надання цих суден для будівництва згаданих газопроводів.

Серед обмежень, накладених цим рішенням, є заборона видачі американських віз та анулювання чинних віз для співробітників або співвласників компаній, що потрапили під ці санкції, а також заморожування майна та активів таких осіб на території США.

Сенатори США Тед Круз та Рон Джонсон у листі на ім’я СЕО швейцарської суднохідної компанії Allseas Group SA Едварда Херема від 18 грудня попередили компанії про наслідки продовження роботи над проектом після введення санкцій.

«Ми розуміємо, що росіяни платять Allseas дуже значні кошти за завершення робіт за проектом «Північний потік-2». Однак продовження будівництва хоча б протягом одного дня після підписання президентом санкцій матиме руйнівний наслідок для вашої компанії та можливо фатальні правові та економічні санкції», - наголосили сенатори у листі.

Allseas Group SA задіяло у проекті «Північний потік-2» чотири своїх судна, про що свідчать опубліковані дані, й як мінімум одне з них – Pioneering Spirit - зараз знаходиться у Балтійському морі й бере участь у прокладці газопроводу на морській частині, повідомлялося у листі.

Новости

«Нафтогаз» за 9 міс 2019 р отримав 21,3 млрд грн чистого прибутку

Газові хаби у ЄС відреагували на «транзитні» домовленості незначним падінням цін

«Газпром» платитиме «Нафтогазу» за власним конкурентним тарифом, а не встановленим НКРЕКП, - віце-прем'єр РФ Дмитро Козак

Росія в 2020р прокачає через Україну 65 млрд куб м, наступні 4 роки – по 40 млрд куб м, - Оржель

США запровадили санкції щодо учасників будівництва газогону «Північний потік-2»

ОГТСУ підписав interconnection agreement з угорським FGSZ

НКРЕКП 24 грудня встановить тарифи для ОГТСУ, ліцензує та сертифікує його

Досягнуто попередньої згоди щодо угоди на транзит газу з РФ – результати трьохсторонньої зустрічі

Вартість української ГТС без транзитного контракту – 34,5 млрд грн – Коболєв

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio