Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

Видео«Нафтогаз» запроваджує систему торгівлі енергоносіями та управління ризиками (ETRM)

НАК «Нафтогаз України» запроваджує систему торгівлі енергоносіями та управління ризиками – Energy Trading&Risk Management (ETRM). Про це повідомляє прес-служба компанії.

За словами компанії, основна мета – це підвищення ефективності та контролю операцій з торгівлі природним газом, а також покращити управління комерційними ризиками та якість управлінських рішень.

Реалізацію проекту здійснює ТОВ «Нафтогаз Цифрові Технології» – дочірня компанія Нафтогазу, яка відповідає за автоматизацію ключових бізнес-процесів Групи. Було обрано систему TRMTraker американської компанії Pioneer Solutions LLC. Рішення ETRM буде доступним для всіх підприємств НАК «Нафтогаз України».

«Запуск системи торгівлі енергоносіями та управління ризиками (ETRM) є частиною стратегії цифрової трансформації щодо впровадження нових ІТ-систем для підвищення ефективності бізнес-процесів. Цей проект посилить позиції Групи, а також дозволить працювати у відповідності до міжнародних стандартів», – підкреслила директор з інформаційних технологій Нафтогазу Марина Квашніна.

Проект об’єднає фунціонал торгівельних операцій трейдерів, аналіз ризиків торгівельних позицій загалом та кожної окремої позиції, які займає «Нафтогаз», а також роботи по супроводу укладених угод, яку виконує бек-офіс. В рамках впровадження системи ETRM планується інтеграція як з внутрішніми системами, такими як SAP ERP, так і Оператором газотранспортної системи України (ОГТСУ), Українською енергетичною біржою (УЕБ), інформаційно-торгівельними системами Bloomberg та іншими.

«Разом з партнером Pioneer Solutions компанія, що займається торгівлею сировинними та енергетичними товарами, має можливість трансформувати свою традиційну бізнес-модель в інтелектуальне підприємство, використовуючи рішення ETRM від Pioneer», – каже директор з продажів та маркетингу ЕМЕА в Pioneer Solutions Хьюго Степперс.

Новости

Обсяги транспортування газу в режимі short-haul зросли до 802 млн куб м

Імпорт газу з ЄС за 5 місяців 2020р зріс на 32% - до 5,25 млрд куб м

Мінфін звільнив з посади члена наглядової ради «Магістральні газопроводи України» Вольтера Больтца

ОПЗ за 300 днів роботи з «Агро Газ Трейдінг» переробив 538 млн куб м газу

«Нафтогаз» запроваджує систему торгівлі енергоносіями та управління ризиками (ETRM)

Секретаріат Енергоспівтовариства закликав НКРЕКП залишити економічно обґрунтовані тарифи для Операторів ГРМ

Кабмін підписав меморандум з американською Louisiana Natural Gas Exports щодо поставок LNG в Україну

«Газпром» різко знизив транзит газу через Польщу

«Нафтогаз» знизив ціну на газ для населення у травні на 21%

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio