Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоТранзит газу за 7 місяців 2020р скоротився на 44% - до 29,8 млрд куб м

Транзит російського газу за 7 місяців 2020р у порівнянні з аналогічним періодом минулого року скоротився на 44% - до 29,81 млрд куб м. Про це повідомляє прес-служба ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ).

Цьогорічний показник є найнижчим за останні роки. Разом з тим, в ОГТСУ відзначають, що «Газпром» повністю розраховується за весь обсяг заброньованих потужностей.

У західному напрямку було протранзитовано 27,7 млрд куб м газу (на 39% менше, ніж минулого року). Зокрема, у Польщу – 2,2 млрд куб м, Словаччину – 20,4 млрд куб м, Угорщину – 5,1 млрд куб м.

У компанії зазначають, що в липні 2020р під час щорічної двотижневої зупинки на планові ремонтні роботи газопроводу «Північний потік», яким по дну Балтійського моря транспортується газ з РФ до ЄС, «Газпром» не збільшував обсяги транзиту українською ГТС , як це було в попередні роки у цей період.

У трансбалканському напрямку транзит склав 2,1 млрд куб м (на 73% менше, ніж минулого року). Із них 0,4 млрд куб м – у Румунію та 1,7 млрд куб м – у Молдову.

ОГТСУ завуважує, що падіння транзиту по південному маршруту пов’язане із запуском у січні 2020р «Турецького потоку», яким доставляється газ з Росії у Туреччину, а звідти в країни Балканського півострову.

Варто зазначити, що внаслідок запуску механізму віртуального реверсу на західному кордоні України, фізичні обсяги російського газу, що поставляються до ЄС за перші 7 місяців 2020р склали 27,2 млрд куб м. Таким чином близько 2,6 млрд куб м імпортованого газу протягом січня-липня було заміщено російським.

Новости

Профільні асоціації закликають НКРЕКП відтермінувати на рік введення плати за нейтральність балансування

Кабмін знову не запровадив обов’язковий страховий запас газу

Запаси газу в українських ПСГ перевищили 23 млрд куб м

Сергій Перелома очолить Укртрансгаз замість Сергія Олексієнка

Транзит газу за 7 місяців 2020р скоротився на 44% - до 29,8 млрд куб м

ГК «Нафтогаз України» збільшила ціну на газ для побутових споживачів на 9% у серпні

Amendments to GTS Code, proposed by GTSOU do not solve the problems of imbalances in the gas market, - market participants

ЗМІНИ ДО КОДЕКСУ ГТС, ЯКІ ПРОПОНУЄ ОГТСУ, НЕ ВИРІШУЮТЬ ПРОБЛЕМИ НЕБАЛАНСІВ НА РИНКУ ГАЗУ- АСОЦІАЦІЯ "ГАЗОВІ ТРЕЙДЕРИ УКРАЇНИ "

НКРЕКП надало ОГТСУ згоду на призначення контролера

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio