Багатство в надрах
Сила в людях
АссоциацияСМИ о насФотоКонтактыКарта сайтаПервая страницаНаписать письмоУкраїнськоюEnglish
Багатство в надрах
Сила в людях

Как стать членом АГТУ

Третейський суд АГТУ

Консалтинг и аудит

Точка зрения

Законодательство

Полезные ссылки

ВидеоПриймаються заявки від імпортерів на транспортування газу зі Словаччини до України, ремонт газопроводу на українсько-словацькому кордоні закінчено

 

За словами ОГТСУ, вже на 22 вересня приймаються заявки від імпортерів на транспортування газу зі Словаччини до України через ГВС «Будінце» в повному обсязі. Газопровід та точка міждержавного з’єднання розпочнуть роботу з 7:00 години ранку.

Нагадаємо, внаслідок планового ремонту, імпорт газу через «Будінце» було припинено з 1 по 21 вересня 2020р. До даного ремонту була прикута увага як українських, так і міжнародних трейдерів, оскільки «Будінце» є єдиним маршрутом гарантованих поставок газу з країн ЄС в Україну.

Спочатку ремонт планували здійснювати протягом 11 серпня – 30 вересня 2020р. Проте, на прохання трейдерів, а також враховуючи те, що ОГТСУ та Eustream (словацький оператор ГТС) не змогли домовитися про об’єднання точок «Будінце» та «Вельке Капушани» в єдину віртуальну точку з’єднання, ОГТСУ скоротило термін ремонту до трьох тижнів.

Відновлення роботи газопроводу «Лупінг №4» дозволить замовникам послуг транспортування імпортувати до України до 42,5 млн куб м природного газу на добу (27 млн куб м – гарантована потужність та 15,5 млн куб м – переривчаста). За даними ОГТСУ, 12,2 млн куб м на добу вже заброньовані імпортерами до кінця вересня.

«Своєчасні ремонти – запорука безаварійно роботи ГТС. Зокрема, на кордонні зі Словаччиною проходить п’ять основних магістральних газопроводів, якими здійснюється транзит до ЄС та імпортування газу до України. Ми направили всі зусилля на організацію ремонту у стислі терміни, і я тримав це питання на контролі. Адже надійність та безпечність транспортування, включаючи нашими контрагентами в рамках підготовки до опалювального сезону – це пріоритет для Оператора ГТС України», – підкреслив гендиректор ОГТСУ Сергій Макогон.

Новости

УЕБ запустила Торгову платформу для короткострокової торгівлі природним газом

НКРЕКП затвердила Порядок проведення розслідувань порушень на риках електроенергії та газу

«Укртрансгаз» впроваджує KYC стандарт для перевірки замовників послуг зберігання газу в ПСГ

«Нафтогаз» за 1 півріччя 2020 р отримав 11,5 млрд грн чистого збитку

Приймаються заявки від імпортерів на транспортування газу зі Словаччини до України, ремонт газопроводу на українсько-словацькому кордоні закінчено

АМКУ схвалив Процедуру розслідувань НКРЕКП на ринках газу та електроенергії

Верховна Рада дозволила ОГТСУ купувати газ для балансування на біржі

"Нафтогаз" пропонує бізнесу тарифи "Річний", "Квартальний" і "Місячний".

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» та Асоціація «Газові трейдери України» підписали Договір про членство та організацію партнерства

© 2005 Copyright - Ассоциация «Газовые трейдеры Украины». Разработка сайта CodEX World Studio