«Агро Газ Трейдінг» придбало 2 млн куб м газу на ТБ «УЕБ» по 7 250 грн/тис куб м

«Агро Газ Трейдінг» є діючим постачальником давальницької сировини для одного з найбільших споживачів газу в Україні – АТ «Одеський припортовий завод», яке споживає близько 60 млн куб м газу на місяць.

ТОВ «Агро Газ Трейдінг» (АГТ) 17 лютого оголосила перші торги з купівлі природного газу на ТБ «Українська енергетична біржа». На торгах 19 лютого компанія придбала 2 млн куб м газу в ПСГ з передачею у лютому за ціною 7 250 грн/тис куб м (з ПДВ) з післяоплатою протягом 3 банківських годин після підтвердження передачі газу.

Варто зазначити, що у той же день ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» продало газ у ПСГ за середньозваженою ціною 7 353 грн/тис куб м (з ПДВ), на 100 грн вище, ніж придбало «Агро Газ Трейдінг».

«Ми прагнемо залучити нових постачальників. На сьогодні ми готові працювати з усіма порядними учасниками ринку. Також ми виступаємо за швидкі угоди на ринку. Наша компанія запропонувала нові умови оплати за газ – протягом 3 годин після підтвердження передачі газу. Продавцям більше не потрібно чекати декілька днів», – прокоментував трейдер АГТ Дмитро Селезньов.

За словами представника компанії, АГТ планує регулярно брати участь у торгах природним газом на біржі.

Нагадаємо, «Агро Газ Трейдінг» є діючим постачальником давальницької сировини для одного з найбільших споживачів газу в Україні – АТ «Одеський припортовий завод», яке споживає близько 60 млн куб м газу на місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *