Energy Community оголошує закупівлю газових турбін для України

Фонд підтримки енергетики України в Energy Community почав збирати тендерні пропозиції в рамках закупівлі газових турбін для України. Процедуру закупівлі проводить проект «Енергетична безпека», що фінансується USAID і реалізується компанією Tetra Tech, йдеться в повідомленні на сайті Energy Community.

«Нещодавні прицільні ракетні обстріли енергетичної інфраструктури України призвели до системних аварій і загострили проблеми щодо адекватності виробництва та балансування енергетичної системи. В умовах вимкнення значної частини генеруючих потужностей необхідні термінові заходи для вирішення цих проблем», вказують в Energy Community.

Потенційним рішенням український Уряд визначив інтеграцію пікових газотурбінних електростанцій до Об’єднаних енергетичних систем України. Ці турбіни служать багатьом цілям, включаючи полегшення запуску існуючих електростанцій після аварії, покриття пікових навантажень і забезпечення резервного живлення для критичної інфраструктури. Крім того, вони пропонують тимчасові можливості управління для пом’якшення ризиків, пов’язаних із збоями в безпеці електропостачання в умовах триваючої військової агресії Російської Федерації проти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *