“Газмережі” отримали ліцензію на розподіл газу в Тернопільській області

ТОВ “Газорозподільні мережі України” (“Газмережі”) отримало ліцензію з розподілу газу споживачам Тернопільської області з 1 лютого. Компанія обслуговуватиме ще майже 200 тисяч родин.

Природний газ від національного оператора отримуватимуть більш ніж 197 тисяч родин і близько 2 тисяч юридичних осіб. Тернопільська філія “Газмережі” відповідатиме за стабільну подачу енергоресурсу та належний стан газопроводів, повідомляє пресслужба НАК “Нафтогаз”

Таким чином, на початок лютого національний оператор “Газмережі” має право силами 20 філій забезпечувати ресурсом 8,2 млн клієнтів у порівнянні з 7,7 млн на початку грудня 2023 року,

Тому компанія звертає увагу, що за послуги розподілу газу, отримані з 1 лютого 2024 року, тернополянам слід сплачувати за новими реквізитами.

Як повідомляла “Українська енергетика”, на початку грудня 2023 року “Нафтогаз” отримав в управління регіональну газорозподільну мережу – АТ “Тернопільгаз”.

Нагадаємо, 19 грудня Група “Нафтогаз” завершила інтеграцію газорозподільних підприємств, які раніше входили до сфери впливу “Регіональної газової компанії”(РГК) Дмитра Фірташа. Тоді під управління “Нафтогазу” перейшли чотири останні такі підприємства: АТ “Тисменицягаз” на Івано-Франківщині, АТ “Коростишівгаз” на Житомирщині, АТ “Луганськгаз” та ПрАТ “Мелітопольгаз”.

Таким чином, тепер у складі Групи “Нафтогаз” працюють 27 газорозподільних підприємств, які планувалося передати під контроль держави до кінця поточного року.

На початку вересня 2022 року було зареєстровано ТОВ “Газорозподільні мережі України” (“Газмережі”), основним видом діяльності якого зазначено розподіл газу через місцеві (локальні) трубопроводи. Компанія поступово отримувала ліцензії на здійснення господарської діяльності з розподілу природного газу в регіонах, де ці послуги раніше надавали підприємства РГК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *