Газопровід Baltic Pipe з’єднали з наземними трубопроводами Данії та Польщі

Данська Energinet та польська GAZ-System закінчили останні зварні шви, які з’єднують Baltic Pipe з данською газовою системою у Факсі та польською в Погожеліці.

«Сьогодні можна сказати, що морський газопровід Baltic Pipe технічно став елементом національної транспортної системи. Завдяки цій інвестиції ми об’єднали газові мережі Польщі та Данії, створивши новий коридор газопостачання до Центральної та Східної Європи. Попереду пусконалагоджувальні роботи та газифікація трубопроводу, а розпочати передачу газу планують вчасно, тобто 1 жовтня цього року» – повідомив президент GAZ-System Томаш Степень.

В Данії операцію по «врізці» газопроводу виконувала компанія Energinet. Вона передбачала зварювання ділянки 120 м, що з’єднує наземний газопровід з морським у заздалегідь приготованій відкритій траншеї. З польської сторони операцію здійснювала GAZ-System, виконуючи аналогічні роботи, компанія мала зварити з’єднувач на ділянці 90 м. Роботи, які були виконані на протилежних кінцях Балтійського моря, фізично з’єднали транспортні газові мережі Польщі та Данії забезпечивши можливість транспорту газу між цими країнами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *