Група Нафтогаз завершила інтеграцію обл- та міськгазів протягом 2023р

Група Нафтогаз повністю завершила інтеграцію обл- та міськгазів протягом 2023р, повідомляє пресслужба компанії. Як зазначають у «Нафтогазі», посилення енергетичної стабільності країни – завдання, поставлене Президентом України Володимиром Зеленським від початку повномасштабного вторгнення рф.

Як зазначали в Міненерго, успішне повернення газорозподільних підприємств під управління державної компанії є складовою частиною деолігархізації України.

«Це велика відповідальність, оскільки разом з цим значно зросла кількість наших клієнтів. Однак це був необхідний крок, від якого залежить стабільність критичної інфраструктури, робота бізнесу та комфорт українців. В умовах ризиків постійних обстрілів і можливих блекаутів газопостачання має бути безперебійним. Дякую всім, хто працює для забезпечення наших міст і сіл газом», – зазначив очільник «Нафтогазу» Олексій Чернишов.

За його словами, операційний контроль над регіональними підприємствами, дав можливість державі не лише забезпечити безперебійне газопостачання, а й покласти край різноманітним олігархічним схемам, через які державний бюджет недоотримував мільярди гривень.

За попередніми розрахунками «Нафтогазу» у наступному році відрахування до державного бюджету операторами ГРМ складуть понад 5 млрд грн.

«Це не лише збереження 50 тисяч робочих місць і мільярдів відрахувань, які наповнюватимуть державну казну. Це і можливість якісного контролю забезпечення газопостачанням, і новий зручний сервіс для майже 10 мільйонів абонентів у вигляді однієї зрозумілої платіжки», — підсумував Чернишов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *