KPMG розроблятиме Енергетичну стратегію України 2050

Аудиторська компанія KPMG, що входить до Великої четвірки підприємств, що надають аудиторські та консультаційні послуги, працюватиме над розробкою Енергетичної стратегії України 2050, яка охоплюватиме декарбонізацію, енергетичні ринки, інвестиційний клімат та забезпечення потреб населення.

Про це повідомив прес-центр компанії.

«Впродовж 9 місяців проєктна команда експертів з практики енергетики та природних ресурсів і практики стратегії та операційних покращень KPMG в Україні працюватиме над розробкою довгострокової стратегії розвитку енергетичного сектора», – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в KPMG, компанію було обрано для розроблення стратегії в ході консультації з Урядом Великої Британії, який був залучений до обговорення Міністерством енергетики України.

Замовниками цього проекту є Міністерство економіки та Міністерство енергетики.

«Ми дуже пишаємося тим, що KPMG в Україні стає учасником розробки важливого для країни стратегічного документу, – коментує Андрій Тимошенко, директор, керівник практики стратегії та операційних покращень KPMG в Україні.

Зокрема, в компанії зазначили, що тенденції, що були окреслені в стратегії на 2035р, яка була розроблена в 2017р, змінилися.

«Ми вважаємо, що перегляд енергетичної стратегії України є доречним та своєчасним та раді долучитися до цього процесу», – додали в KPMG.

Довідка ExPro, міжнародна мережа компаній, що надають аудиторські та консультаційні послуги, що входять до складу KPMG International, в 150-ти країнах світу. В Україні компанія почала свою діяльність в 1992р. KPMG входить до Великої четвірки аудиторів, разом з Deloitte, Ernst & Young та PwC. В 2020р дохід компанії склав $29,22 млрд. Представництво компанії в Україні за цей період отримало 552 млн грн доходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *