«Нафтогаз» вийшов на УЕБ з купівлею природного газу українського видобутку

НАК «Нафтогаз України» 26 квітня проведе перші аукціони з купівлі природного газу на «Українській енергетичній біржі», як свідчить біржовий бюлетень.

Компанія планує придбати 12 млн куб м природного газу, з яких 6 млн куб м газу в ПСГ з передачею у квітні та 6 млн куб м ресурсу травня.

Стартова ціна на газ у ПСГ – 10 972 грн/тис куб м (без ПДВ) або 13 166 грн/тис куб м (з ПДВ). Умови оплати – післяоплата протягом 5 банківських днів після підписання комерційного акту.

Натомість, стартова ціна на ресурс травня – 10 791 грн/тис куб м (без ПДВ) або 12 949 грн/тис куб м (з ПДВ). Умови оплати – подекадна оплата з першим платежем 10 травня у розмірі 25% від усієї вартості.

В умовах до торгів також зазначається, що «Нафтогаз» купуватиме ресурс українського видобутку.

Нагадаємо, 19 квітня «Нафтогаз» оголосив про початок закупівлі газу на внутрішньому ринку, запросивши потенційних продавців до акредитації.

Зазначимо, що стартові ціни «Нафтогазу» відповідають ринковим цінам згідно Котирувань Natural Gas ExPro. Так, за Котируваннями Natural gas ExPro станом на 25 квітня ціни на газ у ПСГ становили 13 000 – 13 500 грн/тис куб м (з ПДВ), а на ресурс травня – 12 600 – 13 100 грн/тис куб м (з ПДВ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *