“Нафтогаз” заявив про повну готовність газових мереж Харкова та області до ОЗП

Газові мережі Харкова та області готові до осінньо-зимового періоду, запевнили в НАК “Нафтогаз України”.
“Місто перебуває під постійною загрозою через можливі обстріли. Наше завдання – забезпечити харків’ян і мешканців області газом, його розподілом під час цієї зими і, безумовно, теплом”, – наголосив голова правління “Нафтогазу” Олексій Чернишов, слова якого наведено в релізі компанії за результатами його робочої поїздки до Харківської області в понеділок.
Як зазначається в релізі, він високо оцінив стан готовності газових мереж до початку опалювального сезону.
За словами Чернишова, основний виклик – це, безумовно, воєнні ризики, але з боку газорозподільних мереж і загалом Групи Нафтогаз є відповідна підготовка до реагування в таких випадках.
Водночас в. о. директора Харківської філії ТОВ “Газомережі” Дмитро Беспалов зазначив, що підприємство готове на 100% до опалювального сезону. Він додав, що наразі воно обслуговує 12,3 тис. км газових мереж або понад 450 тис. абонентів. Беспалов зазначив, що з липня 2023 року відновлено 180 км газопроводів і три газорегуляторні пункти.
Водночас в.о. директора Харківської міської філії “Газомереж” Віталій Степаненко висловив упевненість, що “100% усього обладнання протестовано і відремонтовано”, а Харків готовий до зими.
За його словами, підприємство обслуговує приблизно 2,6 тис. км газових мереж.
Крім того, Чернишов зазначив, що взаємодія з місцевою владою відбувається в абсолютно конструктивному режимі.
Як повідомлялося, компанія “Газмережі” силами 14 філій забезпечує потреби 6,6 млн клієнтів.
Наприкінці травня 2022 року за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР) суд передав в управління АРМА заарештовані приватні корпоративні права на 26 обласних і міських операторів газорозподільних систем.
“Нафтогаз України” 2 вересня 2022 року зареєстрував ТОВ “Газорозподільні мережі України” (“Газмережі”), основним видом діяльності якого зазначено розподіл газу через місцеві (локальні) трубопроводи.
Кабінет Міністрів постановою №1335 від 25 листопада 2022 року передав “Газмережам” в експлуатацію державні газорозподільні мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *