Наглядова рада «Нафтогазу» створила у своєму складі 4 постійні комітети

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» створила чотири постійні комітети, які є її консультаційно-дорадчими органами, та обрала голів кожного з них. Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу».

Так, при наглядовій раді компанії діятимуть:

  • Комітет з питань аудиту.
  • Комітет з призначень та винагород.
  • Комітет з питань етики.
  • Комітет з питань стратегії.

Річард Хуквей, фахівець з трейдингу вуглеводнів та фінансів, що понад 33 роки пропрацював у британському нафтогазовому гіганті British Petroleum (BP), очолив Комітет з питань аудиту.

Головою Комітету з призначень та винагород став директор-засновник ініціативи INSEAD з корпоративного врядування та співголова Міжнародної директорської програми та Програми сучасного врядування в банківській сфері Людо Ван дер Хейден.

Голова наглядової ради компанії Ентоні Маріно очолив Комітет з питань етики. Він має понад 38 років досвіду у сфері, посідав посади виконавчого директора, президента та СЕО міжнародної компанії з розвідки та видобутку вуглеводнів з ринковою капіталізацією $4 млрд Vermilion Energy.

Комітет з питань стратегії працюватиме під керівництвом Тора Мартіна Анфіннсена, фахівця, що має понад 30-річний досвід роботи в норвезькій державній нафтогазовій компанії Equinor (Statoil).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *