НКРЕКП переглянула розмір плати за розподіл газу для побутових споживачів

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг, з 1 жовтня змінює підхід до визначення мінімальної плати за розподіл природного газу для побутових споживачів.

Згідно із рішенням, прийнятим на відкритому засіданні НКРЕКП 12 вересня 2023 року, з 1 жовтня 2023 року запроваджуються зміни у підході до визначення мінімального розміру річної замовленої потужності для побутових споживачів, яким газопостачання припинено повністю або частково, повідомляється на сайті комісії у середу, 20 вересня.

Відтепер при визначенні мінімальних обсягів річної замовленої потужності враховується виключно функціонуюче газове обладнання побутового споживача, що не було опломбоване, пояснили у Нацрегуляторі.

“Зазначені зміни сприяють зменшенню фінансового навантаження на побутових споживачів, у яких протягом попереднього газового року споживання було на мінімальному рівні”, – наголосили у Нацрегуляторі.

Нацрегулятор надав інфографіку, в якій наведено приклад зміни платежу за розподіл природного газу для побутового споживача з комплексним споживанням у Чернівецькій області з опломбованим обладнанням (опалювальний прилад та водонагрівач) та мінімальними обсягами споживання у попередньому газовому році.

нкрекп змінила підхід до визначення мінімальної плати за розподіл природного газу для побутових споживачів

https://www.nerc.gov.ua/news/nkrekp-zminila-pidhid-do-viznachennya-minimalnoyi-plati-za-rozpodil-prirodnogo-gazu-dlya-pobutovih-spozhivachiv?fbclid=IwAR2TgcoCopQbuAiMPMerdGF64jCmtc28D0GGmW-jmvsACjPZ4RmM4tTDouQ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *