Олексій Тютюнник очолив «Регіональну Газову Компанію»

На посаду генерального директора «Регіональної Газової Компанії» (РГК) призначено Олексія Тютюнника, який працював операційним директором компанії. Він має 15-річний досвід роботи в енергетичній галузі та є досвідченим менеджером. Про це повідомляє пресслужба РГК.

З початку війни Олексій Тютюнник очолив програму відновлення газопостачання на деокупованих територіях та забезпечення працездатності газорозподільної системи в регіонах, де відбуваються активні бойові дії. На посаді операційного директора Олексій Тютюнник відповідав за впровадження європейських технологій в газорозподільні мережі та підвищення їх ефективності.

«Газовики разом з українським народом з честю проходять випробування війною. За останній рік наші співробітники втримали працездатність газорозподільних систем областей, що опинились під навалою рашистських окупантів. Та довели свій професіоналізм та силу духу», – зазначив генеральний директор РГК Олексій Тютюнник.

З 24 лютого минулого року газовики РГК повернули газопостачання до 555 тис домогосподарств в 330 населених пунктах, відновлено роботу більше ніж 2 012 ГРП і ШГРП. На трьох сучасних заводах RGC Production в 2022р було виготовлено 1 222 ШГРП і 266 ВОГ, а в метрологічних центрах RGC Metering виготовлено близько 100 тис лічильників. Газорозподільні компанії, що працюють під брендом РГК, у 2022р сплатили до державного та інших бюджетів 4,54 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *