ORLEN Group наростила поставки газу по Baltic Pipe на понад 30%

ORLEN Group наростила більш ніж на 30% обсяги газу, що транспортуються до Польщі з власного видобутку в Норвегії. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Річний приріст складатиме додатковий 1 млрд куб м газу з норвезьких родовищ, які експлуатує PGNiG Upstream Norway. Таким чином, Baltic Pipe буде заповнений на половину від загальної потужності, зарезервованої ORLEN.

Обсяги газу, що видобуваються ORLEN Group в Норвегії зросли до 4 млрд куб м на рік. За словами компанії, це важливий крок до досягнення стратегічної мети, яка полягає у збільшенні видобутку до понад 6 млрд куб м на рік на норвезькому континентальному шельфі у 2030р.

Збільшення обсягів власного видобутку, що транспортується до Польщі, є результатом поглинання компанії KUFPEC Norway і перенаправлення всього видобутку газу до Польщі з 1 квітня.

В результаті купівлі KUFPEC Norway PGNiG Upstream Norway (PUN) з групи ORLEN отримала контроль над акціями в 5 видобувних родовищах: Gina Krog, Sleipner, Vest, Sleipner Ost, Gungne і Utgard. PUN вже була акціонером усіх цих родовищ і таким чином наростила свою операційну діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *