«Овіс Трейд» – оператор мережі АЗС OVIS (Харківська та Сумська обл.) отримало ліцензію на постачання природного газу

Відповідну ліцензію компанії на плановому засіданні 27 січня 2021 р. видала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

ТОВ «Овіс Трейд», яке присутнє на ринку нафтопродуктів та є оператором мережі АЗС OVIS (Харківська та Сумська обл), 27 січня 2021р отримало ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу. Відповідне ліцензію компанії на плановому засіданні видала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

За даними online-реєстру YouControl, кінцевим бенефіціарним власником харківської компанії є Володимир Шумілкін, колишній міський голова Харкова в 2002-2006р, його частка в компанії становить 51,33%. Також, 17,67% компанії належить сину – Олексію Шумілкіну, 21% належить Сергію Куцому, який є співзасновником таким компаній як «Нафтопродукти Слобожанщини» та «Шелдер Лімітед».

Нагадаємо, нещодавно «Овіс Трейд» вперше придбало електроенергію на майданчику УЕБ.

Як повідомляло видання «НафтоРинок», у серпні 2020р оператор АЗС OVIS відкрив три нові станції, таким чином мережа виросла до майже 50 АЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *