Павел Станчак очолив ОГТСУ

Тимчасово виконуючим обов’язки генерального директора ТОВ “Оператор газотранспортної системи України” став Павел Станчак.

За даними сервісу Youcontrol, Павел Станчак внесений у реєстр в якості керівника ОГТСУ 21 вересня 2022 року. До цього він займав посаду заступника гендиректора з розвитку та трансформації ТОВ “Оператор ГТС України”.

Павел Станчак працює понад 25 років у галузі транспортування, розподілу та зберігання газу. У 2003-2004 роках він відповідав у польській PGNiG за відокремлення функції оператора газотранспортної системи та утворення незалежного оператора ГТС Польщі Gaz-System S.A.

З 2004 до 2008 року працював на посаді технічного директора – члена правління – т.в.о. гендиректора оператора польської ГТС Gaz-System S.A.

Протягом п’яти рокiв Павел Станчак працював у компанії PGNiG Technologie S.A. (Кросно, Польща) на посадах: у 2012-2014 роках – менеджер науково-дослiдного вiддiлення, у 2014-2015 роках – менеджер проєктiв для проєктiв будiвництва, у 2016-2017 – технiчний директор, член правлiння.

У 2018-2019 роках став членом правління “Укртрансгазу”. Відповідав за відокремлення функції оператора газотранспортної системи та утворення незалежного оператора ГТС України.

Як повідомляла “Українська енергетика”, минулого тижня АТ “Магістральні газопроводи України” (МГУ) припинило повноваження генерального директора ТОВ “Оператор газотранспортної системи України” Сергія Макогона. Він керував ОГТСУ з моменту створення у 2019 році. Цьогоріч він вступив у конфлікт із наглядовою радою МГУ, що володіє “Оператором ГТС”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *