Понад 20 компаній членів АГТУ взяли участь у вебінарі-презентації УЕБ нової платформи АПД UEEX (Платформа адміністратора передачі даних)

Українська Енергетична Біржа ексклюзивно для членів Асоціації провела презентацію нової платформи АПД UEEX
На вебінарі розглянуто питання:
▪️ Функції адміністратора передачі даних на оптовому енергетичному ринку.
▪️ Можливості та функціонал платформи АПД UEEX.
▪️ Використання сервісу та роботи інформаційної платформи АПД UEEX.
За словами Президента Асоціації Газові трейдери України» Андрія Мизовця: «Даний вебінар був важливий для учасників ринку як малих так і великих компаній для більш детальних консультацій щодо оптимізації та системного розвитку послуг АПД. Учасники змогли поставити запитання, надати своє бачення якісної роботи даної платформи та почути відповіді на актуальні питання щодо збору, агрегації та надання НКРЕКП інформації про здійснені учасником ОЕР господарсько-торговельних операцій”.
Нагадаємо:
З 02 липня 2024 року набула чинності Постанова НКРЕКП № 618 від 27.03.2024, що в рамках реалізації положень законодавства про REMIT (Закон України №3141) вводить зобов’язання щодо звітування учасниками оптового енергетичного ринку про здійснені господарсько-торговельні операції, пов’язані з оптовими енергетичними продуктами за допомогою адміністраторів передачі даних (АПД).
АПД UEEX – це зручний та надійний сервіс обміну даними, що підвищує прозорість та ефективність ринкових процесів. Платформа забезпечує доступність повного спектра послуг АПД щодо звітності інформації, як для клієнтів біржі, так і для інших учасників ринку електричної енергії та природного газу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *