Поставки американського LNG до Європи у жовтні зросли до 5,6 млрд куб м

Експорт LNG з США до Європи у жовтні збільшився до 5,6 млрд куб м, що на 7,8 % більше, ніж у вересні, про це свідчать розрахунки ExPro. Найбільше газу імпортувала Франція – понад 1,4 млрд куб м, що майже на 65% більше, ніж у минулому місяці. Велика Британія імпортувала на 29% більше – 1,2 млрд куб м. Нідерланди скоротили імпорт на 28% – до 1 млрд куб м.

До Польщі у жвотні було здійснено три поставки, а загальний обсяг імпортованого газу склав близько 390 млн куб м. При цьому у вересні імпорт склав близько 200 млн куб м. Починаючи з 10 жовтня LNG термінал у Swinoujsce працює на максимально можливих потужностях і регазифікує 20,8 млн куб м на добу.

Загальний експорт LNG з США у жовтні стабілізувався після декількох місяців падіння. Всього за жовтень США експортували трохи більше 7,9 млрд куб м, що відповідає обсягам поставок, які спостерігались у вересні.

Поставки до Азії впали майже на 15% – з 2,2 до 1,9 млрд куб м. Також знизились поставки у ряд інших регіонів. До Південної Америки в жовтні експортували близько 91 млн куб м, що на 57% нижче, ніж у вересні. Поставки на середній схід знизились майже на 10% – до 181 млн куб м. У Центральну Америку було експортовано 79 млн куб м, на 21% менше, ніж місяцем раніше. Крім цього у жовтні з’явились поставки на Ґібралтар обсягом майже 68 млн куб м.

Очікується, що у листопаді потужності експорту LNG з США значно збільшаться із запуском заводу Freeport LNG, який простоював більше 5 місяців після вибуху на виробництві. Адміністрація заводу вже повідомила BP, як свого найбільшого клієнта, що планує відновити поставки у листопаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *