«Слуга Народу» готує план антикризових заходів для вирішення потенційних проблем через підвищення тарифів на газ

Нагадаємо, що НКРЕКП 30 грудня прийняла проекти постанов щодо зміни тарифів на розподіл природного газу для 23 Операторів ГРМ, внаслідок чого ціна на розподіл природного газу з початку 2021р у порівнянні 2020р зросли у середньому в 1,7 разів. Разом з тим, у січні поточного року, ціни на природний газ (без транспортування) для населення зросли в середньому на 12% по відношенню до грудня 2020, а учасники ринку очікують й подальше зростання ціни на газ для населення у лютому поточного року.

Фракція «Слуга Народу» готує план антикризових заходів для вирішення потенційних проблем через підвищення тарифів на енергоносії, та збирає 12 січня нараду за участю Прем’єр-міністра, в.о. Міністра енергетики та представників Офісу Президента.

Про це 11 січня на Facebook-сторінці повідомив Давід Арахамія, голова фракції «Слуга Народу».

«Від імені фракції «Слуга Народу» повідомляю, що ми готуємо план антикризових заходів для вирішення проблем, які можуть виникнути через підвищення тарифів. На завтра запланована нарада з прем’єром, в.о. Міністра енергетики, представниками Офісу Президента і всіма, кого стосується це питання», – написав Арахамія.

Як зазначив голова фракції монобільшості, план антикризових заходів буде напрацьований і оприлюднений в найближчі дні, а нардепи готові ухвалювати швидкі рішення в будь-який час.

«Зараз маємо розібратися з тим, що відбулося, наскільки обґрунтоване підвищення і як у цій ситуації захистити людей», – додав Арахамія.

Як повідомляло агентство ExPro, НКРЕКП 30 грудня прийняла проекти постанов щодо зміни тарифів на розподіл природного газу для 23 Операторів ГРМ, внаслідок чого ціна на розподіл природного газу з початку 2021р у порівнянні 2020р зросли у середньому в 1,7 разів.

Разом з тим, у січні поточного року, ціни на природний газ (без транспортування) для населення зросли в середньому на 12% по відношенню до грудня 2020, а учасники ринку очікують й подальше зростання ціни на газ для населення у лютому поточного року.

Більше того, 28 грудня Уряд прийняв рішення про відміну знижки для населення – на перші 100 кВт-год електроенергії з 1 січня по 31 березня 2021р, встановивши єдиний тариф – 1,68 грн/кВт-год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *