Україна відновлює реекспорт природного газу з підземних сховищ

Міністерство енергетики України прийняло рішення відновити реекспорт природного газу з України, повідомляє АТ «Укртрансгаз» (УТГ).

Зміни поширюються на газ, який ввозитиметься на територію України з 3 квітня 2022р для подальшого зберігання у ПСГ у режимі «митний склад», в тому числі із транспортуванням за спеціальним тарифом short-haul. Газ, котрий був ввезений на територію України до 3 квітня 2022р, все ще підпадає під заборону на реекспорт, однак може бути розмитнений та реалізований на території нашої держави.

«Ми вітаємо рішення відновити реекспорт природного газу з України. Це свідчить про те, що наша держава та, зокрема, Оператор газосховищ України і надалі залишатиметься надійним партнером. Відновлення реекспортних операцій – важливий сигнал для наших іноземних замовників послуг, які сьогодні працюють у 27 країнах. Сподіваємось, що у новому сезоні закачування газу вони розглядатимуть українські газосховища як майданчик для зберігання природного газу», – відзначив т.в.о. генерального директора УТГ Сергій Перелома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *