Уряд погодив нових членів наглядової ради Оператора ГТС

Кабінет міністрів України погодив нових членів наглядової ради ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ). Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Наразі все ще невідомо, кого саме призначили членами наглядової ради Оператора ГТС. Нагадаємо, термін подачі документів для бажаючих взяти участь у конкурсному відборі на посади трьох незалежних членів наглядової ради ОГТСУ тривав до 10 жовтня. Однак, жодних результатів конкурсу поки опубліковано не було.

«Оператор ГТС України» також опублікував у себе на сайті оновлений Статут компанії, затверджений Міністерством енергетики 23 жовтня 2023р.

Статут, який був погоджений з Energy Community, передбачає, що обирати та призначати генерального директора ОГТСУ буде саме наглядова рада компанії.

Як повідомлялося, обрання наглядової ради ОГТСУ та затвердження нового статуту компанії є одним із структурних маяків у меморандумі з МВФ. Дедлайн призначення наглядової ради – кінець
жовтня 2023р.

UPD: Стало відомо, що незалежними членами наглядової ради ОГТСУ стали Девіс Девід Чарльз, Сергій Коновець та Ян Чадам. Представником держави у наглядовій раді було призначено Світлану Гринчук.

Сергій Коновець – головний фінансовий директор Групи Torwell (мережа супер-
маркетів Comfy). Протягом 2014-2019рр працював заступником голови правління НАК «Нафтогаз України» з фінансово-економічних питань.

Ян Чадам – колишній голова правління польського оператора ГТС Gaz-System. Останній голова наглядової ради АТ «Магістральні газопроводи України», яке було власником ОГТСУ.

Світлана Гринчук – з 1 вересня 2023р заступниця міністра енергетики. З 29 липня до 23 грудня 2022р була заступницею міністра захисту довкілля та природних ресурсів із питань європейської інтеграції. До цього Гринчук була радницею міністра фінансів та очолювала робочу групу при Міненерго з питань охорони довкілля та зміни клімату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *