А.Мизовець 9 липня візьме участь в дискусії: “Чому так повільно наповнюються підземні газові сховища (ПГС) України?”

Президент Асоціації “Газові трейдери України” Андріій Мизовець візьме участь в дискусії: “Чому так повільно наповнюються підземні газові сховища (ПГС) України?”, який проводить Energy Club на платформі Energy Freedom з  Андрієм Куликовим.

Дуже повільно Україна імпортує газ для закачування. Наразі нинішній рівень запасів газу в Україні на 15.5 процентних пунктів нижче середнього показника за останні 5 років на цю дату, а також являється найнижчим за історію спостереження. До кінця кампанії закачування газу в підземні газові сховища залишається сто днів та, на думку експертів, розрив буде тільки збільшуватися. За оцінками спеціалістів, при збереженні такого темпу до зимового сезону рівень запасів сягне майже 70% – при нормі 92%.

Також Європа очікує збільшення дефіциту газу через зупинку магістралі «Ямал-Європа» та технічними роботами на «Північному потоці». Як відомо, тільки через очікування майбутніх ремонтів – спотова ціна ресурсу в Європі збільшилася до 450 доларів за тисячу кубометрів.

Питання до обговорення:

  • Чому так повільно йде імпорт газу для закачування в підземні газові сховища
  • Яким чином можна прискорити темпи закачування

https://iclub.energy/chomu-tak-povilno

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *