Адміністрація президента США зупинила видачу нових ліцензій на експорт LNG

Адміністрація президента США у п’ятницю 26 січня призупинила затвердження нових ліцензій на експорт LNG, поки вона ретельно перевіряє, як ці поставки впливають на зміну клімату, економіку та національну безпеку.

Мораторій порушить плани реалізації багатомільярдних проектів з експорту LNG, які будуються по всьому узбережжю Північної Америки.

Дослідження Департаменту енергетики базуватиметься на існуючому аналізі, який лежить в основі аналізу агентством пропозицій щодо надсилання більшої кількості природного газу до європейських, азіатських та інших країн, які не є партнерами США у зоні вільної торгівлі. Нові експортні проекти тепер перевіряються в кожному конкретному випадку, щоб визначити, чи відповідають вони суспільним інтересам.

Адміністрація вирішила призупинити видачу ліцензій через активність екологів, які взялися за експортні проекти, включаючи великий експортний термінал CP2 компанії Venture Global LNG, який планують побудувати на узбережжі Мексиканської затоки.

За даними ExPro Gas&Oil Motnhly, США у 2023р стали найбільшим експортером LNG, поставивши на світовий ринок 123,2 млрд куб м та обійшовши Австралію та Катар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *