Акціонери затвердили нову наглядову раду «Укрнафти»

На загальних зборах акціонерів ПАТ «Укрнафта» 6 березня було затверджено новий склад наглядової ради компанії. Про це повідомляє пресслужба НАК «Нафтогаз України», яка володіє 50%+1 акцією у структурі «Укрнафти».

До новообраної наглядової ради увійшло 5 членів, серед яких троє – незалежних та двоє – представників акціонерів – Міноборони та «Нафтогазу».

Серед незалежних членів наглядової ради «Укрнафти»:

Тім Додсон – має понад 40-річний досвід у сферах видобутку та геології, був виконавчим віце-президентом у Equinor, наразі очолює раду директорів норвезької компанії Ennox Technology Sdn Bhd, що спеціалізується на переробці нафтових відходів.

Іренеуш Фонфара – фахівець у фінансовому, промисловому та нафтогазовому секторах з понад 30-річним досвідом роботи, протягом 8 років очолював найбільшу нафтопереробну компанію в країнах Балтії Orlen Lietuva.

Дункан Найтінгейл – має понад 30-річний досвід у сфері нафтогазової промисловості, є міжнародним експертом у пошуку нафтових та газових резервів в країнах Латинської Америки, Європи, Африки та Близького Сходу, наразі є головним виконавчим директором та членом правління Blacksteel Energy.

Представником Міноборони в наглядовій раді «Укрнафти» було призначено Людмилу Дараган, яка є державним секретарем Міністерства оборони України. З червня по вересень 2023р працювала заступником Голови Фонду державного майна України.

Представником «Нафтогазу» в наглядовій раді «Укрнафти» призначено Розу Тапанову, яка також була представником держави в попередній наглядовій раді «Укрнафти». Роза Тапанова також є представником держави у наглядовій раді Ощадбанку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *